Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba kalorifer petekleri hava vermiyor .

ibrahim411

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm.
2004 seat cordoba sahibiyim. Aracım 2 gündür göğüsün ortasında bulunan kalorifer peteklerinden hava vermiyor. Fakat sağ ve sol petekler normal bir şekilde üfleme yapıyor. Aynı şekilde cama ve ayaklara ayarladığım da hiç bir sorun yok. Ortada ki petekleri nasıl sökebilirim. Yada problem ne olabilir. Yardımcı olabilir misiniz.

Selamun aleyküm.
2004 seat cordoba sahibiyim. Aracım 2 gündür göğüsün ortasında bulunan kalorifer peteklerinden hava vermiyor. Fakat sağ ve sol petekler normal bir şekilde üfleme yapıyor. Aynı şekilde cama ve ayaklara ayarladığım da hiç bir sorun yok. Ortada ki petekleri nasıl sökebilirim. Yada problem ne olabilir. Yardımcı olabilir misiniz.

Hortumlari cikmis yada tikanmis olabilir sen sokemezsin torpido komple inmesi lazim

Sent from my iPhone using Tapatalk

@kirlisakal abi bide senin yorumunu alalım :)
Tskler cordoba kalorifer petegine torpido icersinden ulaşıliyor...konsol gogusluk sokmeye gerek yok..teyp konsolundan ulasilir mi bilmiyorum motorlar nerdeeee....yetkili servise danisip ya da dunya forumlarindan tam net bilgi edinelebilir.hava kanalarri icin sokulur bana gore ama diger petek icin torpidodan ulasirsiniz

Aynı sorun bende de var acaba nasıl bir çözüm buldunuz

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seatlar kalorifer klima sorunları yüzünden herkesi yoruyor ve bir de sürekli sigorta atması..

1 saatlik yolda dahil tam ısınmıyor şu kış vakti yordu. Bir götürüp baktıramadım. Bazen sıcak oluyor sonra soğuğa geçiyor artı bir duruyor bir çalışıyor. Sıkıntı valla

orta kısımdan ufleme gelmemesi kronık bir durum lakın dıjıtal oldugu için ve dişliler plastik oldugu için takılma yapıyor alttan tık diye attırıyorsunuz düzeliyor ama secenek degiştiginde yine aynısı düzeltmek zor

Geri
Üst Alt