Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba ile yol yardımı :)

kirlisakal

Kayıtlı Üye
gecenlerde çorlu dönüşü baya macera dolu yoğun tipi ve karlı havada yolculuk gerçekleştirdik.yolculuk gayet başarılı kazasız belasız geç oldu biraz ama geç de olsa eve varmanın mutlulugunu yollarda yardım edince daha ii anladım.sabah 9 da gunduz gözüyle yollara cıkmama rağmen kazalar, bilincsizce çıkılan yollarda tırlar bi yanda arabalar bi yandan paralı istanbul ankara otoyolunu felc etmişler.herşeye rağmen kışlık lastiklerimin bana vermiş oldugu guvenle 80-90 km hızla seyrederken yolda bmw nın biri arkadan bariyerlere indirmiş+kalmış+yazlık lastikleriyle pati cekiyormuş :D cok şükür yetiştimde -18 de donmaktan kurtuldular duran yok cunku herkes can derdinde :D bağladık aşayukarı 20 km cektim rampa yukarı.sonra gece eve gelırken de bu sefer bi başka seat aracı aküsü bitmiş akü takviyesi yaptık gönderdik şaşmaza :D daha evvelde tır dorsesi alev almış polisler gelinceye dek otoyolu guvenlık için kapatıp kupayı kasadan ayırmıştık.insanlara yardım etmek kadar güzel bişi yok.bugun sen yardım edersin yarın sen kalırsın yolda sana yardım eden birileri olsun...teknolojının bizi bağladığı şu yıllarda manevayatlığımız hiç birzaman ölmedi.:)
10915129_826821807364253_7012453920970842989_o.jpg
10914792_826821524030948_7397509021859063143_o.jpg

Son düzenleme:
Helal kirlisakal insanlara yardım herzaman lazım, bu gün başkasına yarın ihtiyaç duyunca inşallah bi insan evladıda senin gibileri görür bi el atar, yolda kalan bmw yi satmak lazım :) Tomarla para ver bide karda kalsın olacak iş değil.:D

Helal kirlisakal insanlara yardım herzaman lazım, bu gün başkasına yarın ihtiyaç duyunca inşallah bi insan evladıda senin gibileri görür bi el atar, yolda kalan bmw yi satmak lazım :) Tomarla para ver bide karda kalsın olacak iş değil.:D
Insanlar bilinçsiz gerçekten.... Yazlık lastiklerle bolu dağını aşmaya çalışan evli bir cift BMW sedan 320d 2013 MODEL

helal olsun kardeşim sana bir karayolcu olarak hem kutlarım seni hemde yol kapanmalarına neden olanları belirttiğin için çok sağol...

Geri
Üst Alt