Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba ile İbiza sadece arkalarımı farklı ?

• Konbuyu başlatan guner79
  • Başlangıç tarihi
G

guner79

Guest
Merhaba arkadaşlar yolda bağzen karşılaşıyorumda bende Cordoba var burunları aynı ama arkaları farklı arkasında İbiza yazıyor acaba donanım ve iç döşeme aynımı merak ettim

Sadece arkaları farklı...Cordoba sedan,ibiza hatcback...Motor ve donanım iki arabada da aynı...

Shumi Senin aracı gördüm ondan aklıma geldi sen bilirsin belkim ben resmimi yükledim profilde görüyorum ama burda çıkmıyor ?
birde Signo ne anlama geliyor

Signo donanim olarak en dolusu demek. Birde makyajli kasalarda stylance oldu.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Shumi Senin aracı gördüm ondan aklıma geldi sen bilirsin belkim ben resmimi yükledim profilde görüyorum ama burda çıkmıyor ?
Hocam,üye kontrol paneline gir sağ üst köşeden..Sonra sol yan tarafta imzamı düzenle var..Oraya tıkla ve dosyadan resim seç sonra yükle de...Sonrası signatürümü kayıt et de,sonra hemen yanında signatürümü göster yazıyor..Tıkladınmı bu iş tamamdır... :eek:key:

Avatar resmi Bölümü Var Ordan Yüklemen lazım Güner Abi Resmini Yoksa diğeri profilin içindir profiline giren görebilir sadece avatar resmi yazan kısımda burdan gözükür..

Ayrıca Signo Makyajlıdan önce şu anki FR gibidir (dolusu) Fakat Signo Plus ta vardı Sanırım Leonla karıştırmıyoprsam :eek:key:

cordoba ile ibiza----leon ile toledo aynı araçlardı. ama eskiden şimdi farklılarrr..
signo en dolu modeldir.

Cordoba daha büyük geniştir ibiza daha kısa Hatchback dir.

M
Avatar resmi Bölümü Var Ordan Yüklemen lazım Güner Abi Resmini Yoksa diğeri profilin içindir profiline giren görebilir sadece avatar resmi yazan kısımda burdan gözükür..

Ayrıca Signo Makyajlıdan önce şu anki FR gibidir (dolusu) Fakat Signo Plus ta vardı Sanırım Leonla karıştırmıyoprsam :eek:key:

Signo SR diye geciyor. Sunrooflu modeli.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Geri
Üst Alt