Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba ile İbiza sadece arkalarımı farklı ?

• Konbuyu başlatan guner79
  • Başlangıç tarihi
Benim birşey dikkatimi çekti.

Dün forumdan birinin aracının ilanını yani arabaya baktım. Burakk tı sanırım nicki :) aracın içinde tavan lambasının orada havalandırma gibi birşey var.

Benim ibizamda öyle birşey yok.. o nedir acaba?

o araçta stylance benim araçta stylance

Seat Cordoba 1.4 TDI Stylance Model 21.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 112547440

şu ilanda var mesela iç fotoda

O havalandirma dediginiz parcanin arkasi bos. Bisey yok. İbiza ve cordoba farklarindan birtanesi de 2007 modellerinden itibaren ön tampon farkliligi.. Bide daha once bahsedilen bagaj sistemi. O kadar....

Benim birşey dikkatimi çekti.

Dün forumdan birinin aracının ilanını yani arabaya baktım. Burakk tı sanırım nicki :) aracın içinde tavan lambasının orada havalandırma gibi birşey var.

Benim ibizamda öyle birşey yok.. o nedir acaba?

o araçta stylance benim araçta stylance

Seat Cordoba 1.4 TDI Stylance Model 21.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 112547440

şu ilanda var mesela iç fotoda

kardeş benim ibizadada böyle birşey yok.ilk defa görüyorum.
bu arada benim ibizada bagaj lambası yok.eski aracım ibiza signoda vardı.yanılmıyorsam stylanceda orjinalde yok.sizin aracınızda var mı?

kardeş benim ibizadada böyle birşey yok.ilk defa görüyorum.
bu arada benim ibizada bagaj lambası yok.eski aracım ibiza signoda vardı.yanılmıyorsam stylanceda orjinalde yok.sizin aracınızda var mı?

abicim imzanızdaki araca göre konuşuyorum tamponu eski tip olduğundan 2006 ve öncesi modelde zannediyorum? O modellerde yok sanırım bagaj lambası.

Benim aracım 2008 ve bagaj lambası mevcut.. Tavandaki bahsettiğim muhabbet sadece cordobalarda gördüm zaten :)

Bende 2004 Model Cordoba var aşağıdaki resimdeki parçayı soruyorsanız o iç aydınlatmanın aynaya yansımaması için konulmuş
Adsız.jpg

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    16.6 KB · Görüntüleme: 24
cordoba ile ibiza nın sedanı ibiza cordobanın hb olanıdır geri kalan herşey aynı model yıllarındaki araçlarda eşdeğerdir...

signo bazı model yıllarında s-rider oldu sonra stylance oldu en sonda 2009 da style oldu model yıllarına göre en dolu donanımların isimleri bunlar...

tavan lambasının oradaki havalandırma tarzı ızgaranın içi boş ama sunroof varsa aracınızda sunroof olmayana göre farklıdır

abicim imzanızdaki araca göre konuşuyorum tamponu eski tip olduğundan 2006 ve öncesi modelde zannediyorum? O modellerde yok sanırım bagaj lambası.

Benim aracım 2008 ve bagaj lambası mevcut.. Tavandaki bahsettiğim muhabbet sadece cordobalarda gördüm zaten :)

ilginç gerçekten.2003 signomda bagaj lambası varken,2006 stylance da neden yokki.2006 sonrasında da olduğunu söylüyorsun, koymayımı unuttular acaba?
saçma bir durum değil mi?:confused:

ilginç gerçekten.2003 signomda bagaj lambası varken,2006 stylance da neden yokki.2006 sonrasında da olduğunu söylüyorsun, koymayımı unuttular acaba?
saçma bir durum değil mi?:confused:

Bencede çok saçma..

eski aracım grande puntodada var bu durum. 2006 vardı bende en baz donanımda bile bagaj lambası vardı. yeni kasa 2012lerde mevcut değil bagaj lambası.. donanımdan çalıyorlar :) maliyeti ne kadar sanki..

Geri
Üst Alt