Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba için aradığım 2.el parçalar

zaten çıkma fiyatına bulcam sana az sabret cem..kn filtrenin cıkması olmaz :) zaten en ucuzu dediğim yerde istersen kıyaslayablirsin.internet elinin altında.b4 bilstein alırız 500 ü gecmez.amortisörden sonra yay düşünelim.fr tamponda konyalıda uygun .ulaşırız bi şekil benımkını acarsa fırca atarım :)

son 5 gün abi maaşa :D kendi bilir açarsa alırım açmazsa başka yerden alcam mecbur hava filtresi için seni ayrica ariycam abi öncelik olarak tampon demiştik ya onu halledim ondan sora telefonlaşıcaz
fr tamponu cordobaya takan bi daha sökmüyor :) fiber yan sanayi sakın alma.benım işlerim yoğun koşturamıyom ancak buraya yetişiyom :) yarın öğlen bi arayım ömer beyi konusurum 5 gun daha sabret :D

Merhabalar yeniyim aranizda bu yuzden parcalari kimden temin edecegimizi bilmiyorum bende. Disariya para kazandirmaktanda seat ailesine kazandirmayi isterim. Bende fr tampon ariyorum cikma olsun ogrenciyim harclik hesabi alacagim:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt