Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba fr tampon hakkinda

bariskaragulle

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar bir kac gun once fr tamponu temin ettim. Panjurlarida bir kac gune elimde olur. Sizden bir kac ricada bulunmak istiyorum.

1) sis farlari mevcut degil nerden alirim?
2) logosuz yada logolu orta panjur ariyorum bulamadim bal petegi dediklerinden hani
3) neon serit nereden alabilirim onuda bulabilmis degilim!
4) daha baska neler yapabilirim
5) birde cupra lipi varmis altina takilan ondan lazim :))

Simdiden cok cok tesekkuur ederim vereveginiz yanitlar icin sagolun.

ASUS_Z00A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaslar bir kac gun once fr tamponu temin ettim. Panjurlarida bir kac gune elimde olur. Sizden bir kac ricada bulunmak istiyorum.

1) sis farlari mevcut degil nerden alirim?
2) logosuz yada logolu orta panjur ariyorum bulamadim bal petegi dediklerinden hani
3) neon serit nereden alabilirim onuda bulabilmis degilim!
4) daha baska neler yapabilirim
5) birde cupra lipi varmis altina takilan ondan lazim :))

Simdiden cok cok tesekkuur ederim vereveginiz yanitlar icin sagolun.

biri fr mi dedi :) yedek parça yetkili servislerden temın edebilirsiniz.orjınal var.programda sıkıntı cekıyorum parça kodlarını veremıcem.

Servis cok fais fiyat cekiyorlar soylediklerinde dudaklarim ucukladi

Artik oyle yapicam yada kurkcu dukkanlarindan sis farlari alip kesip bicip uydurmak zorunda kalicam ama lipi bulamadim ve birde orta panjur bal petekli olan logolu yada logosuz farketmiyor yardimci olabilirmisiniz bu konudada :) saygilar

Artik oyle yapicam yada kurkcu dukkanlarindan sis farlari alip kesip bicip uydurmak zorunda kalicam ama lipi bulamadim ve birde orta panjur bal petekli olan logolu yada logosuz farketmiyor yardimci olabilirmisiniz bu konudada :) saygilar

bal peteği maalesef sağ sol ızgalar için var.ön logosuz panjuru ebay ispanyadan aldım.logolu istersenız tr de var logosuz yok..cupra lip aynısıdır.yetkılı serviste cupra lip vardır 140 üsür lira pahalı.feys 2.c, elimiz avm de bulabilirsiniz

bal peteği maalesef sağ sol ızgalar için var.ön logosuz panjuru ebay ispanyadan aldım.logolu istersenız tr de var logosuz yok..cupra lip aynısıdır.yetkılı serviste cupra lip vardır 140 üsür lira pahalı.feys 2.c, elimiz avm de bulabilirsiniz
Facebook adresinizin linkini verebilirmisiniz acaba ?

Geri
Üst Alt