Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba fiyatı ne eder?

dobradobra10

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar cordoba aracımı satmayı düşünüyorum sizce fiyatı ne eder?
2006 model 1.4 tdi stylance
72000 km de arçta sağ çamurluk boyalı
ön camda aynanın arkasında küçük bir çatlak var beni rahatsız etmediği için değiştirme gereği duymadım..
özellikler---
dijital klima
elektrikli aynalar
4 cam otomatik
hız sabitleyici
ayarlanabilir direksiyon
ayarlanabilir farlar
sis farı
lastikler michelin 195*60*15 daha yeni faturası mevcut 1 aylık
cd çalar

kardeşim her malın bir alıcısı var o yüzden aracına emsallerine bakıp sen bir fiyat belirleyip satışa çıkar bence. 5 yaşındaki araca göre tek parça boya bence çok önemli değil, km de düşük. Rahat satılacağını düşünüyorum. Hayırlı satışlar

24-25 civarı gideri olduğunu düşünüyorum, hyrlı satışlar.

fonksyonel direksyonda olsa 23-25 arası ederdi ama tahminimce 20-22 arası bi rakama rahat satabilirsin tabi müşterisi denk gelirse daha da yükseğe satabilirsin ayrıca eğer aracını satmayı düşünürsen bi arkadaşa da cordoba almayı düşünüyoruz bu konu hakkında görüşebiliriz :)

üzülerek söylüyorum 2008 95bin km sıfır boya sıfır hata olan araba 22500 e gitti ondan önce 2008 80binde yine boyasız hatasız 23000e aldı birisi bu siteden

2005 90bin kmde sol arka çamurluk boyalı siyah sunrooflu cupra tamponlu 19500 e satıldı çok iyi fiyat araç 01 SV 604 plaka mersinde görmüşsündür muhakkak

2005 90bin kmde sol arka çamurluk boyalı siyah sunrooflu cupra tamponlu 19500 e satıldı çok iyi fiyat araç 01 SV 604 plaka mersinde görmüşsündür muhakkak

görkem benim arabaya niğdeden birisi talip olmuştu 3-4 ay önce 26500 verecekti de benim niyetim olmadığı için vermemiştim. kaldı ki cordobalar ibizalardan daha yüksek rakamlara gidiyor diye düşünecek olrsak sanki senin söyledğin cordoba rakamları düşük fiyattan gitmiş gibi değil mi? bilemiyorum belki de benim arabanın ciddi alıcısı çıktığı için belki ondan o rakamlara çıkmıştır adam..

Ben 3 ay önce 22500 e verdim 78 bindeydi aynı şekil...

23-23.5 gibi rahatlıkla alıcı bulur. bence kendiniz ortalama bir rakam düşünüp aceleniz yoksa da en çok hangi rakam teklif alıyorsa onun ikisinin ortasında bir fiyata vermeniz sizi için daha iyi olacaktır. hayırlısı olsun.

Geri
Üst Alt