Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba Cupra 2.0 Sx'e Uyumlu 3.5'luk Yay Aranıyor

Musicman

Kayıtlı Üye
Seat Cordoba Cupra 2.0 16V Sx'ime uyumlu 3.5'luk yay arıyorum. Sıfır ya da sıfır gibi olursa gerçekten çok iyi olur benim için. İlgilenenler ya da bilgisi olanlara şimdiden çok teşekkür ederim :)

sanırım zor birşey arıyorsun. bence sıfırını almalısın

Fiyatı beni sarsmadığı sürece sıfır ilk tercihim zaten ama sahibinden'de falan tam uyumlu bir 3.5'luk yay bulamadım ne yazık ki :(

vw sitelerine bak bide istersen golf 2 yada golf 3 lerinki oluyor zannedersem;)

Berkem onu da araştırdım, Golf 3 asla olmuyor dediler. Golf 2 içinse muallakta kaldılar. Kesin birşey söyleyemiyorlar :rolleyes:

İzmit'teki tuning merkezinde bile bulamadım tam uyumlu bir yay :S En son çağre olarak hiç istemesem de Lider Amortisör ( İzmit ) te yayları biraz presletmeyi planlıyorum :/ İstenildiği taktirde orjinaline çevirebiliyorlarmış..

Her gün her gün ilan aramaktan yorulmuştum ki bu sabah itibariyle aracıma uyumlu 3.5'luk orjinal sıfır FK yay buldum sahibinden'de. Umarım satıcı bir an önce kargolar da ürün elime geldiği gibi tam gaz taktırırım :) Olur da uyumsuz çıkarsa artık deliririm zaten :p
Aracı aldığımdan beri tek yaptırabildiğim Amerikan park sistemi oldu, o sistemin ne yazık ki '' Önce ve Sonra '' sını çekememiştim ama bu sefer yaysız - yaylı olarak sizlerle paylaşacağım inşallah. Dediğim gibi umarım uyumludur yaylar gerçekten.. :/

Senın arabanın karsılıgı golf 2,aynı zamanda bildiğin üzere aynı kasa ibiza.Umarım aldığın yay konusunda satıcı o uyar bu uyar diyip yanlış yay göndermez.

Satıcı marka ve modeli söyledikten sonra ısrarla uyacağını belirtti ama o konuda ben de çekinmiyorum desem yalan söylemiş olurum. Yayın eski kasa Cordoba'lara uygunluğu konusunda kesinlikle emin olduğunu söyledi, ben de yayı pressletmektense bu satıcıya güvenmeyi seçtim açıkcası. İnşallah hayal kırıklığına uğramam.. İşin kötü tarafı GeT ile yaptığım ilk alışverişim bu benim. Ayrıntılarını ya da tabiri caizse işin kurnazlıklarını da pek bilmiyorum. :rolleyes: Bakalım bir aksilik çıkmazsa 3 gün içinde elimde olacak yaylar..

bi aksilik cıkarsada geri iadesi wardır sanırım. sonuçta satıcı araca uyacağını söyleyerek satış yapıyor. uymadığı takdirde geride almak zorunda

Geri
Üst Alt