Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba bitirdi beni

Jerte

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar cordoba alalı 1. Seneyi geçiyor araç çok iyi ama öyle aptal şeyler varkı 4 bin devir sonrası arıza lambası kızdırma bujisi uyarı geliyor bir diğeri son zamanlarda kızdırma bujileri çalışmıyor doğal olarak araç sabahları zar zor çalışıyor yaklaşık 5-6 sözde ustaya gösterdim tesisati kontrol ediyorlar sağlam diyor beyine format atmak gerek diyor at diyorum bende orjinal aleti yok diyor 50 lira ver yeter diyor he. Bu aradada klimam çalışmıyor niyemi digital olan klimayı sivri zekalı usta düz bağladı klima kompresörüm kırıldı onu geçtim bu kızdırma bujileri için lütfen öneri

Bende de 2000 cordoba var parça olarak çok sıkıntı çekiyorum ve çok pahalı. Böyle olduğunu bilseydim asla almazdım

merhaba arkadaşlar cordoba alalı 1. Seneyi geçiyor araç çok iyi ama öyle aptal şeyler varkı 4 bin devir sonrası arıza lambası kızdırma bujisi uyarı geliyor bir diğeri son zamanlarda kızdırma bujileri çalışmıyor doğal olarak araç sabahları zar zor çalışıyor yaklaşık 5-6 sözde ustaya gösterdim tesisati kontrol ediyorlar sağlam diyor beyine format atmak gerek diyor at diyorum bende orjinal aleti yok diyor 50 lira ver yeter diyor he. Bu aradada klimam çalışmıyor niyemi digital olan klimayı sivri zekalı usta düz bağladı klima kompresörüm kırıldı onu geçtim bu kızdırma bujileri için lütfen öneri
kendını uyelerimiz kısmından tanıttınız mı :) buyuk gecmiş olsun keşke foruma daha evvel gellseydınız bilgi paylaşımı yapar yol gösterirdik...öneri yetkili servise gidip neleriniz bozulmuşsa tekrar yaptırmanız laçka etmiş anlattıklarına göre

Geri
Üst Alt