Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba bagaj kapağı kapanmıyor

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Cordoba bagaj kapağı kapanmıyor sebebi yıkama veya fren stop lambalarını değiştirmiştim bu veya anahtarı yeni yaptırdım kodlama hatası olabilirmi? Yeni farkettim. Can sıkıcı. Anahtara basınca tık sesi gelmiyor. Sigorta ihtimal dahilinde olabilirmi?

Arkadaşlar Cordoba bagaj kapağı kapanmıyor sebebi yıkama veya fren stop lambalarını değiştirmiştim bu veya anahtarı yeni yaptırdım kodlama hatası olabilirmi? Yeni farkettim. Can sıkıcı. Anahtara basınca tık sesi gelmiyor. Sigorta ihtimal dahilinde olabilirmi?
sigortası var mı kataloğa bakmak lazım...kendinde tek tek sökerekten bakabilirsin...ev pc sinde değilim sigorta düzeni şemam var...her zaman aracında sigorta kucuk buyuk yedekte buluındurun boyle durumlarda lazım oluyor...
birde şu var 1 tane sigorta atık olunca diğerlerinin çalışmaşını da engelliyor bir keresinde farketmiştim.. :D sigortalar sağlamsa aküden elektriği kes 5 dk sonra tekrar ver..bir daha dene sonra gel tekrar konuşalım... not:ELLE DE Mİ KİLİTLENMİYOR

sigortası var mı kataloğa bakmak lazım...kendinde tek tek sökerekten bakabilirsin...ev pc sinde değilim sigorta düzeni şemam var...her zaman aracında sigorta kucuk buyuk yedekte buluındurun boyle durumlarda lazım oluyor...
birde şu var 1 tane sigorta atık olunca diğerlerinin çalışmaşını da engelliyor bir keresinde farketmiştim.. :D sigortalar sağlamsa aküden elektriği kes 5 dk sonra tekrar ver..bir daha dene sonra gel tekrar konuşalım... not:ELLE DE Mİ KİLİTLENMİYOR
Hocam sanırım bu elektrikçiler bişeyi yaparken diğerini bozuyor çünkü fren stop lambaları değişti kablolar vs. Kurcaladılar veyahut anahtar yeni yapıldı kodlamada hata oldu. NOT:ELLE DÖNMÜYOR KİLİTLENMİYOR.

Arka bagaj ellede kilitlenmiosa kilit mekanizmasinda sikinti vardir bence...cordoba da kronik bagaj tesisati...bagaj kapagini gecislerde sikintili oluyor bende deistirdim...o kablo orjinal butundur(presli) 100 lira civari serviste...bende deistirmistim ilk arabayi aldigimda arka stoplar direk yaniodu...

Anahtar da immobolizer sikintisi olabilir...tekrar kodlatin

Anahtarı arabaya tekrar tanıtınca uzaktan kumanda sorunları ortadan kalkabiliyor. Bende önceden sportium 308 vardı, sadece sağ ön kapı anahtarla kilitleniyordu internetten bir video buldum, aynı şekilde anahtarı arabaya tanıttım ve sorun düzeldi. Hatta kumanda pilini de o ara değiştirmiştim.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yarın ilk işim anahtarcıya gidip tekrar kod girişini yaptırcam olmazsa servise artık.

Geri
Üst Alt