Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba arka cam rezistansı

Rezistans kopmuştur dikkatli bakarsanız görebilirsiniz belki. Sağlam kalan 3-4tane çalışmaya devam eder
[doublepost=1454360460,1454360410][/doublepost]Resimlemeye çalışırım
O halde bi tamir seti alıp girismem gerek teşekkürler. Bu arada sizin sorunu yasamadim ben umarım çözüm bulursunuz

Sabitleyiciyle akışına bırakıldı

Loctite Arka Cam Rezistans Tamir Seti Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Böyle bir ueunden bahsedilmis ama ?

teknolojye bakarmısınız orjınal loctite hemde...bende kullanıyorum şantiyede sanayide bunların ilaçları cok yönlü değişik uygulamarda kullanılan sıvıları mevcut.denemekte fayda var derim ilk defa duydum tecrubem olmadığı için ..cam değiştirmekten iidr.arka cam resitansı önem taşıyan bir özellik...bakmak lazım

teknolojye bakarmısınız orjınal loctite hemde...bende kullanıyorum şantiyede sanayide bunların ilaçları cok yönlü değişik uygulamarda kullanılan sıvıları mevcut.denemekte fayda var derim ilk defa duydum tecrubem olmadığı için ..cam değiştirmekten iidr.arka cam resitansı önem taşıyan bir özellik...bakmak lazım
Açıkçası alıp deneyeyim diyorum işe yaradığı konusunda olumlu yorumlarda var.

@kemal Erdoğan geçen gün benimde sizinkine benzer bi sorun oldu arka cam rezistans tuşuna bastım sarı kırmızı ışık yandı 3 defa falan sonra sarı ışık sabit yandı
Ama sizin araçtaki gibi 15 20 dakika uzun sürmedi

Abi iyi geceler benimde cordobanin arka cam isitmiyor role vs herşey sağlam ancak cam üzerine bağlı olan kabloların biri çıkmış gibi isitici kablosunun cama bağlandığı yer ne tarafta birde arkadaki yan duvarları sokemedim bununla ilgili görsel varmı abi

Abi iyi geceler benimde cordobanin arka cam isitmiyor role vs herşey sağlam ancak cam üzerine bağlı olan kabloların biri çıkmış gibi isitici kablosunun cama bağlandığı yer ne tarafta birde arkadaki yan duvarları sokemedim bununla ilgili görsel varmı abi
şimdi o soket hangi tarafta bilemicem hiç işim olmadı onunla ilgilide görsel bulamadım etkadan baktığımda.yan panelleri sökmek için zarar vermemek için demir tornivida yerine Tahmini Teslimat Zamanı böyle bi takım elde edebilirsin.bununla rahatlıkla sökülür.bununla ilgili görsel maalesef bulamadım dosya arşıvımde.yurtdışında oldugum için yardımcı olamıcam.arabam yanımda olsaydı görsel nasıl sökülür anlatırdım.ne desem boş şimdi anlamakta güçlük cekebilirsiniz.soket cıkmışsa yerine takılır..yalnız yan trimleri söktükten sonra içine cıft taraflı bantla sağlamştırın.yoksa bozuk yolda ses yapabilir gecmiş olsun.

Geri
Üst Alt