Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba arayanlar dikkat !!

vay anasını şerefsiz bular
birde bayan ismi ile satışta ben onların taaaa....... anladınız siz onu :mad:

bilgi için sağol

Msj attım ulan şerefsiz 6 gün önce arabanın içindeydim 193 bindeydi şimdi nasıl bu km'de oluyor :D

Bunlar, oğul Anıl Uçar, kızkardeş Ebru Uçar ve baba "Şeref" Uçar.. Bir de Cüneyt Uçar var galiba.

aklınızda olsun.

Ayrıca aracın çok sayıda değişen ve boyası olduğu da bilinsin. Tavan hariç her yerinde bir şeyler vardı. Farklı tarihlerde ufak tefek kazalardan gerçi ama yine de bunları saklamamak lazım.
Plakayı değiştirip satmak isteyebilirler motor numarasını da yazıyorum :
BNV095726

Ayrıca aracın çok sayıda değişen ve boyası olduğu da bilinsin. Tavan hariç her yerinde bir şeyler vardı. Farklı tarihlerde ufak tefek kazalardan gerçi ama yine de bunları saklamamak lazım.
Plakayı değiştirip satmak isteyebilirler motor numarasını da yazıyorum :
BNV095726

madem öylebir durum var altta "ilan ile ilgili şikayetim var" yeri var o kısmı doldurun ozaman herkeze faydalı olcaksa.

Aklımda geçti de, yeni bir kullanıcıyla plakayı gizleyerek tekrar satışa çıkarırlar. bence ilan açık dursun, bağlantısı olanlar forumlara yaysın. 34 UK 4285 nolu cordobanın "temiz" olmadığı ve en son 193bin'de olduğu bilinsin. Bence bu daha etkili olur.

way şerefsizleeerr. bende afilli bi msj çaktım ilan sahibine:D

Nede güzel temizlemişler aracın heryeri pırırl pırırl sanırsın değişensiz boyasız 129 değil 80 binde deeler inanır insan.. Tabi sadece yanına gelene kadar ;)
Bilgi için teşekkürler.. :eek:key:

Piyasada bunun gibi araç çok malesef :(

Geri
Üst Alt