Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba alıyorum bilgileriniz bekliyorum

zaten özsada servisde ustabaşı tanıdığım öğleden sonra gideceğim oraya 101 testi varmış onu yaptırabilirim araca önceki aracımda canım çok yandı artık tedbirliyim

aracı bu gün özsaya götüreceğim zateb ustabaşı tanıdığım belki 101 testide yaptırabilirim sıkıntısızsa artık bizde seatcı olacağız

İyiymiş, de ben diyeyim, o araba yaramaz... Ama yine de baktır bi tabi... (Bu da kişisel görüşüm kardeşim :))

Plaka No: 38VV424
Marka: SEAT
Model: 2004
Sahiplik Belge Tarihi: 20/01/2010
Tescil Birimi: KAYSERİ
Renk 1: GRİ (Metalik Gümüş)
Renk 2: BİLİNMİYOR
Cinsi: OTOMOBİL
Çalıntı mı?: HAYIR
Hak Mahrumiyeti: YOK

ARAÇ 2 YILDIR bu sahibindeymiş...

emre sen nerden baktın bu bilgiye söyle bakim...

bu arada aracınız öz-sa yetkili servise götürün ve durumuna göre jarar verin derim.

emre sen nerden baktın bu bilgiye söyle bakim...

bu arada aracınız öz-sa yetkili servise götürün ve durumuna göre jarar verin derim.

www.turkiye.gov.tr :) Giriş> Sorgula > Araç Sorgulama > Plaka ve Güvenlik Kodu :) Da buradaki bilgilerden başka bişi yok tabi... Gönül isterdi ki kazalarını ve hasar tutarlarını vs görebilmeyi... :S Onun yolu yok mu yahu?

araba motor olarak iyi çıkarsa tek sıkıntım aracın sahibi doğalhgazcıymış arabasının temizlğine bakmayı sevmezmiş koltuklar kapı kolları felan acaip lekeli yani iyi bir vakumlu temizlik istiyor motor iyi çıkarsa tek sorun bu :)

hayırdır emre aracı tanıyormusun tanıyorsan söyle arkadaş artısını eksisini bilsin

Abi bilsem zaten derim, ilk sayfada yazdım konuyu, aracın vites körüğü aşıır yıpranmış bu bir, acaba koltuğa ne oldu ki adam kılıf geçirme ihtiyacı hissetmiş (bunun açıklaması olabilir ama yine de bi sorun) bu iki, araç kayseri piyasasına göre ucuz (acil demediği halde) bu da üç...

Bu arada, ismi Mustafa Erbay adında arkadaşım var, mesaj attım bekliyorum ama onun araba satacağını sanmam, aslen Ankara'lı Erciyes' te okuyo...

araba motor olarak iyi çıkarsa tek sıkıntım aracın sahibi doğalhgazcıymış arabasının temizlğine bakmayı sevmezmiş koltuklar kapı kolları felan acaip lekeli yani iyi bir vakumlu temizlik istiyor motor iyi çıkarsa tek sorun bu :)

Valla motor iyi çıkarsa al tabi de aracın içinde kırık dökük yoksa al Fatih.. İnsan bir süre sonra üzülüyor çünkü yıpranmışlığa... Vakumla yıkamayla geçecek türdense değil lafım tabi... Teybin tuşları, klimanın durumu vs iyice baksınlar işte...

Geri
Üst Alt