Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba alıyorum bilgileriniz bekliyorum

vallahi ince eleyip sık dokuyorak hallediyorum işlerimi birde yarın buna baktıktan sonra ankara civarlarınada bakabilirm kayseride fazla cordoba yok olsada hrpsi işe yaramaz cordobolardan

vallahi ince eleyip sık dokuyorak hallediyorum işlerimi birde yarın buna baktıktan sonra ankara civarlarınada bakabilirm kayseride fazla cordoba yok olsada hrpsi işe yaramaz cordobolardan

önce aracın yakalamasını kaldırsın, sonra götür baktır araca..boş yere masraf etme

Kardeşim motor temizse elbet binilir de iki gün sonra satacaksın bu arabayı, km gelmiş 180K' ya, 8 bin km sonra bi bakıma girecek ki bu 60k' nın katı... yani sağlam bakım... Fiyat konusunda az da olsa taviz vererek daha iyi birşey bulursun, sakın acele etme araba konusunda... Kısmetin neyse onu alırsın zaten... Bu arabanın ön iki çamurluk değişmiş, kanımca iyi bi hasarı var önden... Airbaglere dikkat

mrb foruma baktım cordoba kullanıcıları araclarından memnunlar bende memnunum sıze farklı acılarda bahsedeyım

cordobalar kım ne derse desın gercekten saglam araba bunu elımde olmayarak karıstıgım kazalrda test edıldı. uc kere arkadan carptılar uc kaza sonrası tamponda boya rutusu olustu karsı tarafta ıse uc arac da aynı ozellıkde ıdı tampon kabut farlar off durumda ıdı.

ıstanbul pıyasasında dızel cordoba eger "temızse"(satıcı ve arac yonunden) km 150.000 km gecmemıs ıse 2004 model 19000 tl den kımse bır kurus asagı vermez. kayserı de ıse bu rakam 20.000 tl cıvarında

yakıt olarak ıster lpg-benzın mazot olsun araca yuklendıgınız surece arac yakar. cordoba sakın kullanımda normal trafıkte 250-300 krs kısın sehır ıcı-uzun yolda normal tarfık ve kullanımda 200-240 krs yakar

maalesef tek dezavantajı 3 sılındır ve 1400 motor olması yoksa gercekten kullanıcak araba

cordoba gerçektende güzel araba. yaklaşık bir yıldır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım.hakkında hayırlısı kardeşim. kayseride pek tutulmuyor seatlar. 170000 km yi bir daha düşün derim ben. sıkıntı yaşamayasın sonra.

Geri
Üst Alt