Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba akü bitti takviyeden sonra radyo açılmıyor YARDIM LÜTFEN

weycell

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar mrb bugun arazide farlar ve radyo açık bir şekilde yaklaşık 2 saat kalldık. akü bitti :)) başka bir araç gelip takviye ettikten sonra radyoyu açamadım ekranında 1000 9000 arası rakamlar var. nasıl düzeltebilirim bu durumu yardımcı olur musunuz lütfen

Teyp kodunu istiyor araç..

Elinizde teyp kodu var mı?

Benim aracımın kodu 0654'dü bir deneyin isterseniz. Hangi tuşlarla ayarlanıyordu unuttum ama sayılardan falan bu kodları yükselterek alçaltarak giriyorsunuz en alttaki sağdaki tuşlardan birine basılı tutuncada onaylanıyordu :)

Sağdaki 4 tuşa RDS den başlayarak sırala basın sonra teyp kodunu girip PTY e basıp onaylayın.Teyp kodu kitapçıkta bulunuyor.

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

az önce teyp codunu girmeye calıştım ama bu seferde ekranda safe yazıyor şimdi cod dahi giremiyorum.. :(

Arac kendini guvenli moda aldi tekrar aktif olmasi icin kontak acik sekilde yarim saat falan beklemek gerekiyor sonra tekrar kod girilebiliyor

Seat İbiza 1.4 tdi cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri
Üst Alt