Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 6l yakıt tüketimi hk.

Kalkışta zorlanmasının bir sebebi de 1. vitesimiz. Çok uzun oranı, hatta 2 de öyle.. 3'ten sonra normalliyor

aynen öyle;1.viteste 50kmh yapan dizel olur mu demeyin oluyor,hem de 4500devir barajına rağmen.. geri viteste de 45 falan yapar,clio ile 40 yapıyordum:D 2de 80:cool:

merhaba, benimde konuyla ilgili bir sorum sorum olacaktı; rolantide çalışırkenki anlık yakıt tüketim değerlerinizi merak ediyorum. Benim araç ilk aldığımda 0,3 yada 0,5 gibiydi tam olarak hatırlamıyorum ama uzunca bir zamandırda 0,6 lt/h okuyorum. Sizde durum ne şekilde arkadaşlar ?

Cold start 1.4'ten açıyor dükkanı, ısınınca 0,5

rolantide 0.7 den aşağıyı hiç göremedim ben ama :S

bu değerler yakıt tüketim açısından pek önemli değil ama motorun nekadar rahat çalıştığı hakkında bilgi verecektir kanımca.

arac ılk çalıstıgında rolanı degerı yuksek sonra motor ısındıkca deger dusuyr 06-07 arası degerlere ınıyor.

uzun yol 4.2 şehir içi basa basa 5.0 lt cordoba az yakar cok
kaçar kıymetini bilin arkadaşlar bu arada rolantiye baktım 0.5 lt

bazı arkdaslar atıyorlar galiba yok şehiriçi 3.5 muş ya blue motıon bıle vw bu kdar degıl agalar bunun normalı şehir içi istanbuldan bahsedıyorum 7.5 az yaksın bn arabayı hedıye ederım net ve acık

gaziantepte ne yokuş ne ramba ne viraj nede trafik var :) galiba senın hesabına göre 1 depo mazotla 2 bın km yapıyosn :)
ziyaaaaaaaaaaaaaaaa :)

bazı arkdaslar atıyorlar galiba yok şehiriçi 3.5 muş ya blue motıon bıle vw bu kdar degıl agalar bunun normalı şehir içi istanbuldan bahsedıyorum 7.5 az yaksın bn arabayı hedıye ederım net ve acık

gaziantepte ne yokuş ne ramba ne viraj nede trafik var :) galiba senın hesabına göre 1 depo mazotla 2 bın km yapıyosn :)
ziyaaaaaaaaaaaaaaaa :)

sizi üyelerimiz bölümünden tanıyabilir miyiz önce

Geri
Üst Alt