Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 2006 sislere zenon uzun geldiiii acil yardımmm.

orkun

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar sislerime zenon takamdım yardım edermisiniz...cordoba 2006 :(

yok abi H3 değilmi sisler??ben h3 aldım...

abi valla benim Farlar H4 hem kısa hem uzun b,ir arada ama sislerin ben h3 olduğunu biliodum h1 mi alayım.

ama benm tampon cupra tampon değil normal tampon ve ayrıca ampulun üstündede h3 yazıodu küçük bi yazı hani sisin içinde şapka gibi bişi varya oraya dayanıyo girmyo nasıl yapıcam eğer senin sislerle benm sisler aynıysa h1 alayım...kafayı yicem zenonlar yanmda eve aldım kalmasalar elimde:(

bendeki sisler H1 kanka benim orjinal sisler cupra tampon alınca sisleri değiştirmedim ben ilk aldıgımdaki tampondada bu vardı

o zaman aynı abi veya sisleri değiştirmeye kalksak ne kadardır 2 tane senin sislerin fiyatı...

bilmiyorum ama ibizalara cupra tampon alanlar sisleri uymadıgından değiştirmek zorunda kalıyor ve onlardan duydugumda 350-400 civarı

Geri
Üst Alt