Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 2006 Model Kalorifer Fanı

orkun

Kayıtlı Üye
İyi Akşamlar arkadaşlar cordobanın kalorifer fanını nasıl sökeriz tam nerede torpidoyu indirmeye gerek varmı bilgisi olan varmı :(Nasıl Sökerizz...:confused::confused::confused:

Benim Kalorifer motoru ses yapıyordu o sebeple söktürdüm. Tüm gögüs yerinden çıkarıldıktan sonra motor sökülebiliyor. Tozlanmadan dolayı balanslı dönüp ses yapıyordu. Motoru ve pervanesini tazyikli su ile yıkadıktan sonra normale döndü. Şu an sessiz olarak çalışıyor. dört saatlik bir uğraş neticesinde gögüs ve motor sökülüp takıldı. 150 Tl işçilik verdim. Motor değiştirmiş olsaydım motor 475 Tl.di

öfff çok uzun iş aama orkunun motor hiç çalışmıyor:(

Bugün yaptırdım arkadaşlar bi ustaya gittim torpidonun gözünün içindeki kapağı söktü ve orda fanı gördk fanı sökmedk bi şase gibi bişi yaptırdı fana hemen çalışmaya başladı fan :D nedense :D

Geri
Üst Alt