Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cordoba 2006 kapı kilit sorunu...

Konu, 'Cordoba' kısmında orkun tarafından paylaşıldı.

1. orkun

orkun SCW Üyesi

176
    0
    16
    tekrardan selam arkadaşlar yine bi sorunla karşınızdayım. bugün arabamın bakımını yaptırdım aracı cihaza bağladılar ve ön tarafta km göstergesinin oradaki anahtar görüntüsünü felan kaybetti ve bişileri karıştırdı o orda daha sonra eve geldm kapıları kilitlicem anahtarla dışarıdan hiç bi hareket yok içerden kilitliyom düğmeden ve sadce 3 kapı kilitlenyo şöför kapısını anahtarı sokupta kilitlyorum yani kapı kilidi kumandadan hiç çalışmyor...:confused:

2. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Orkun ne bahtsız adamsın sen yaa.

3. orkun

orkun SCW Üyesi

176
    0
    16
    hiç sorma abi ya yemnle bıktırdı beni bu araba ya onu yaptıryom o çıkıyo nasıl yapıcam bu kapı muhabbetini bilmiyorum bizim burdada hırsızlar kol geziyo :) geçen akşam abimin arabayı patlattılar gerçi benmki apartmanın altında garajımda duruyoda orayada güvenemyom şu kapıyı bugün halletmem lazım:)

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    dönseydin tekrar servise Orkun.. :)

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    adaptasyon eksikliği yaşıyor senin anahtar kardaşım:)

6. orkun

orkun SCW Üyesi

176
    0
    16
    abi arabayı aldım evin altına çektm işe geç kalıcaktım yoksa :) o yüzden dönmedm...yarın kısmet yarın götürcez...

---------- Post added at 18:47 ---------- Previous post was at 18:46 ----------

kanka nasıl yapıcaz o zaman adaptasyon eksikliğini nasıl gidericez :):) kodlanmasımı gerek uzun sürmez umarım...

7. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    servise bir uğrayıver senin anahtar sustalı değilmiydi?

8. orkun

orkun SCW Üyesi

176
    0
    16
    yok abi benim anahtar seninkiyle aynı...sustalı felan değil...ben yapamazmıyım onu...

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    valla bilmiyorum ki bende hyundai accent vardı onunda arada olurdu 7-8 defa kontagı açıp kapatırdım düzelirdi sende bir dene derim ama işe yararmı bilmem

10. orkun

orkun SCW Üyesi

176
    0
    16
    benm sadece kapıları kilitlemyo abi kumandadan ve anahtarı kapıya soktuğumdada ama kapıları kumandadan açıyo sadece kilitlemesi çalışmyo nedense.yarın bi baktırcam...

Sayfayı Paylaş