Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

cordoba 2006 farların açıldığı Yuvarlak düğmeden nerde bulabilirz...

Konu, 'Cordoba' kısmında orkun tarafından paylaşıldı.

1. orkun

orkun SCW Üyesi

176
    0
    16
    selam arkadaşlar sislerim yanmıyodu sorun O yuvarlak farları açtığımız düğmeden çıktı ondan nerde bulabilirim servisten sipariş versem pahalıya mal olur sanırım...yardım edermisiniz. acil...:(

2. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Hurdalıklarda rahatlıkla bulunur.

3. orkun

orkun SCW Üyesi

176
    0
    16
    hurdalık derken nerde bulucam abi istanbulda nerelerde var..

4. CUPRA

0
    12
    0
    İstanbul'daki arkadaşlar daha çok yardımcı olabilir ama Oto 2000 diye bi yer mi ne vardı benim bildiğim İstanbul'da orası var.

---------- Post added at 15:46 ---------- Previous post was at 15:45 ----------

http://www.oto2000.net/

5. orkun

orkun SCW Üyesi

176
    0
    16
    aradım abi oto 2000 i yok elimde dedi :(

6. CUPRA

0
    12
    0
    İstanbul'lu arkadaşlar yardımcı olurlar o zaman hurdalık konusunda :) Mutlaka bulunur ama hurdalıktan..

---------- Post added at 16:00 ---------- Previous post was at 15:53 ----------

Az önce Ankara'daki VW parçacısını aradım (servis değil) şase numarası falan istedi ya da parça numarası, o yüzden tam emin değil fiyattan ama tahmini 160 170TL'dir heralde dedi. Yeni kutulu parça için bu dediğim çıkma değil. Serviste 250 300TL ister tahminim.

7. orkun

orkun SCW Üyesi

176
    0
    16
    hımm anladım abi saolasın ufacık bişey ama pahalıyaa ;:(

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    belki yerine takılıp tamir edilebilcek bi durumdadır bi göster bence Orkun..

9. orkun

orkun SCW Üyesi

176
    0
    16
    tamam abi başka bir elektirkçiye gösterm o zaman onu eğer tamiri olursa yptırırım...

Sayfayı Paylaş