Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba 2006 farların açıldığı Yuvarlak düğmeden nerde bulabilirz...

orkun

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar sislerim yanmıyodu sorun O yuvarlak farları açtığımız düğmeden çıktı ondan nerde bulabilirim servisten sipariş versem pahalıya mal olur sanırım...yardım edermisiniz. acil...:(

Hurdalıklarda rahatlıkla bulunur.

hurdalık derken nerde bulucam abi istanbulda nerelerde var..

İstanbul'daki arkadaşlar daha çok yardımcı olabilir ama Oto 2000 diye bi yer mi ne vardı benim bildiğim İstanbul'da orası var.

---------- Post added at 15:46 ---------- Previous post was at 15:45 ----------

http://www.oto2000.net/

İstanbul'lu arkadaşlar yardımcı olurlar o zaman hurdalık konusunda :) Mutlaka bulunur ama hurdalıktan..

---------- Post added at 16:00 ---------- Previous post was at 15:53 ----------

Az önce Ankara'daki VW parçacısını aradım (servis değil) şase numarası falan istedi ya da parça numarası, o yüzden tam emin değil fiyattan ama tahmini 160 170TL'dir heralde dedi. Yeni kutulu parça için bu dediğim çıkma değil. Serviste 250 300TL ister tahminim.

hımm anladım abi saolasın ufacık bişey ama pahalıyaa ;:(

belki yerine takılıp tamir edilebilcek bi durumdadır bi göster bence Orkun..

tamam abi başka bir elektirkçiye gösterm o zaman onu eğer tamiri olursa yptırırım...

Geri
Üst Alt