Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba 2006 1.4 TDI Turbo hortumu

orkun

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar aracımın turbo hortumu fiyatını bilen varmı acaba...Kafayı Yedim İyice :=)

Orkun senin arabanın şu sorunları bi hallolsun ben bile rahatlicam yahu.. :)
fiyatı da bilmiyorum bu arada..

Orkun senin arabanın şu sorunları bi hallolsun ben bile rahatlicam yahu.. :)
fiyatı da bilmiyorum bu arada..

aynen abi ya sizi bile yıldırdım desene :) ama az kaldı Golfüme kavuşucam tabi buda durucak bu arada :) 2008 Golf 1.6 TSI 140 hp :D:D

aynen abi ya sizi bile yıldırdım desene :) ama az kaldı Golfüme kavuşucam tabi buda durucak bu arada :) 2008 Golf 1.6 TSI 140 hp :D:D

golf deme burada dövüyorlar adamı :D

şaka bir yana 1,4 TSİ 140 bg :)

bu arada ilk konulardada belirtmiştim sanırım. çok hor kullanlmış bir araç almışsınız malesef. keşke hiç uğraşmadan geri iade etseydiniz.

kardeşim turbo hortumu değiştirmişken intercooler en öne al plakanın altına yatay şekilde konumlandır yarın cupra tampon aldıgında ek iş cıkmaz hemde daha iyi performans alırsın

İnş sıkıntıları çözülür abi :) fiyat hakkında bilgim yok ancak 2. el turbo destekli araç alırken çok dikkat etmek lazım. TSİ a gelince anlatılmaz yasanır :D

vallahi arkadaşlar kafayı yedirticek bu araba bana :) ama arabayı seviyorum o başka herşeyiyle mükemmel br araba golfte bile bunda olan bazı özeliikler yok golfü aldımda fotosunu yükleyem,iyorum onu bana anlatırmısınız ykliyeyim :):D

vallahi arkadaşlar kafayı yedirticek bu araba bana :) ama arabayı seviyorum o başka herşeyiyle mükemmel br araba golfte bile bunda olan bazı özeliikler yok golfü aldımda fotosunu yükleyem,iyorum onu bana anlatırmısınız ykliyeyim :):D

golfü aldım derken :D

imigeshack sitesine yükleyip oradan direct link kısmını alıyorsun mesaj yazma kısımında grafik ekle var ona tıklıyorsn açılan kutucuğa linki kopyala yapıştır diyorsn mesajı gönderiyorsn işlem tamam :)

arabayı aldık abi bizdede dur resmi yükliyeyim :)

Geri
Üst Alt