Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba 2006 1.4 TDI Turbo hortumu

abi nasıl kullanmış bu adamlar yahu. 600 700 bn km giden bir motor üzerindeki ve 50000 de iflas. yazık günah ya. opel bayisindenmi almıştn? eğer öyle ise muhtemelen geri iade etme şansın olabilir bence.

evet abi tekirdağ/çorlu opel inan servisinin 2.nc elinden aldım ama buna kredi çektik biz geri vermek nasıl olur yada ordan bi opel astra alsam üstüne biraz daha kredi çekebilirmiyim...yada herhangi bi galeriye takasa girsem rehini nasıl kaldırırız yaparlarmı acaba...

borç kapanmadan rehin kalkmaz kardeşim..

evet abi tekirdağ/çorlu opel inan servisinin 2.nc elinden aldım ama buna kredi çektik biz geri vermek nasıl olur yada ordan bi opel astra alsam üstüne biraz daha kredi çekebilirmiyim...yada herhangi bi galeriye takasa girsem rehini nasıl kaldırırız yaparlarmı acaba...

yiğitinde dediği gibi borç kapanmadan rehini kaldıramıyorsn. ancak şöyle olabilir. aracı onlara tekrar satar aldığın parayı bankaya yatırır kredini kapatır tekrar kredi çekersen istediğin gibi temiz bir araç alabilirsin.

---------- Post added at 00:02 ---------- Previous post was at 00:01 ----------

Eski kasa Passatlarda 1.6 MPI vardı. :)

halen var 42 ye veriyorlar. 1,6 jetta parasına 1,6 passat. 1,6 alacak olsam direkt passat alırdm. :)

yunus abi arabayı hiç değiştirmicem ben onu yavaş yavaş toplarım o zaman düzelir heralde dimi arabayı seviyorum işte böle sorunları çıkıyo ağır ağır toplarım abi o zaman düzelir sanırım 1 sene kullanayım ben bunu...sonrası allah kerim ama gözüm leonda :) :) eğer bi tane temiz bulursam galerilerde kaçırmam...alıcam kafaya koydum Golften daha güsel bi görünüşü var leonun ayrı bi tat...

yunus abi arabayı hiç değiştirmicem ben onu yavaş yavaş toplarım o zaman düzelir heralde dimi arabayı seviyorum işte böle sorunları çıkıyo ağır ağır toplarım abi o zaman düzelir sanırım 1 sene kullanayım ben bunu...sonrası allah kerim ama gözüm leonda :) :) eğer bi tane temiz bulursam galerilerde kaçırmam...alıcam kafaya koydum Golften daha güsel bi görünüşü var leonun ayrı bi tat...

hadi hayırlısı diyelim. :)

Geri
Üst Alt