Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

cordoba 2003 1.4 stella için soru

Konu, 'Cordoba' kısmında dasey tarafından paylaşıldı.

1. dasey

dasey SCW Üyesi

6
    1
    3
    merhaba. 2003 model 1.4 stella cordoba almak zereyim. yarın aracı göreceğim. birkaç parçası boyalıymış ve lpgli imiş. lpgsi işli imiş. ayrıca kmsi de 79000 imiş. araca 16.750 değer biçiliyor. pazarlık yapılmadı daha. yarın aracı gördükten sonra servise götürmeyi düşünüyorum. artı-eksileri çıkar ortaya..
    size sormak istediğim bu model ve donanımlarda kronik sorun var mıdır? bu aracı alırken nelere dikkat etmeliyim? tavsiyeleriniz neler olur?
    değerli cordoba kullanıcılarına şimdiden teşekkür ederim.

2. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    çok para.model çok düşük hocam.2006 97 binde dizel 19,5 a aldım ben.tek parçada boya vardı.sen o araca ne kasko yaptırabilirsin ne bişey.:)yinede karar senin.

3. oğuzk

oğuzk SCW Üyesi

122
    11
    18
    Kaskodan yana hiçbir sıkıntı olmazda, gerçekten pahalı fiyatı

4. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    Cordoba
    arşivler size yardımcı olur sanırım

5. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    banada biraz pahalı geldi ama karar senin

6. RD38

RD38 SCW Üyesi

1.067
    384
    83
    stella için banada biraz fiyat yüksek geldi, gerçi pazarlık yapılmamış ama. aracı gösterdikten sonra km side orjinal ise ve hakikaten araç temizse max.16,000 eder.

7. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    fiyat konusunda birşey diyemem ama kronik sorunları ufak tefek tıkırtılar olur başka bişe olmaz alt takımlar biraz sıkıntılı tabla burçları falan onlarda max 150 tl tutar serviste değişirsin onun haricinde kronik diyebileceğim bir sıkıntı yok

8. dasey

dasey SCW Üyesi

6
    1
    3
    fiyatı yüksek, biliyorum. zaten 15.750 teklif edeceğim. anlaşma yolu bulursak ne ala, bulamazsak hayırlısı diyeceğim. alt takımlar dışında motor aksamında -debriyaj vs.- kronik sıkıntılar var mı? ayrıca cordobolar tam sedana benzemediği için acaba hafif kasisli yollarda özellikle arkadaki yolcuları rahatsız edecek derecede sallantı yapar mı?

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    başka bir sıkıntı yok verdiğim ilanı inceledin mi zeki abi

Sayfayı Paylaş