Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba 2003 1.4 stella için soru

dasey

Kayıtlı Üye
merhaba. 2003 model 1.4 stella cordoba almak zereyim. yarın aracı göreceğim. birkaç parçası boyalıymış ve lpgli imiş. lpgsi işli imiş. ayrıca kmsi de 79000 imiş. araca 16.750 değer biçiliyor. pazarlık yapılmadı daha. yarın aracı gördükten sonra servise götürmeyi düşünüyorum. artı-eksileri çıkar ortaya..
size sormak istediğim bu model ve donanımlarda kronik sorun var mıdır? bu aracı alırken nelere dikkat etmeliyim? tavsiyeleriniz neler olur?
değerli cordoba kullanıcılarına şimdiden teşekkür ederim.

çok para.model çok düşük hocam.2006 97 binde dizel 19,5 a aldım ben.tek parçada boya vardı.sen o araca ne kasko yaptırabilirsin ne bişey.:)yinede karar senin.

Kaskodan yana hiçbir sıkıntı olmazda, gerçekten pahalı fiyatı

stella için banada biraz fiyat yüksek geldi, gerçi pazarlık yapılmamış ama. aracı gösterdikten sonra km side orjinal ise ve hakikaten araç temizse max.16,000 eder.

fiyat konusunda birşey diyemem ama kronik sorunları ufak tefek tıkırtılar olur başka bişe olmaz alt takımlar biraz sıkıntılı tabla burçları falan onlarda max 150 tl tutar serviste değişirsin onun haricinde kronik diyebileceğim bir sıkıntı yok

fiyatı yüksek, biliyorum. zaten 15.750 teklif edeceğim. anlaşma yolu bulursak ne ala, bulamazsak hayırlısı diyeceğim. alt takımlar dışında motor aksamında -debriyaj vs.- kronik sıkıntılar var mı? ayrıca cordobolar tam sedana benzemediği için acaba hafif kasisli yollarda özellikle arkadaki yolcuları rahatsız edecek derecede sallantı yapar mı?

başka bir sıkıntı yok verdiğim ilanı inceledin mi zeki abi

Geri
Üst Alt