Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba 1.9 tdi signo

Sükrüüü

Kayıtlı Üye
selam arkadaslar...
yaklasik bir aydir araba ariyorum ama bulamiyorum... dün aksam seat cordoba buldum inetten ama bu arabalari hic bilmiyorum bana lütfen yardimci olurmusunuz???

Seat Cordoba 1.9 TDI Signo 2000 Model 10.900 TL Sahibinden satılık ikinci el Mavi renk - 132065461

mesela motor hacmi bana cok yüksek geldi, cok yakarmi acaba diye düsünüyorum...

bide bunun vergileri, sigortasi falan nasil olur acaba???

anlicaniz ben arabalardan pek anlamiyorum, sonra pisman olmakta istemiyorum...

bilen arkadaslar yardim edin ltf...

Bu aracın yıllık vergisi 621 tl.Sigortasıda 300-500 arası olacağını tahmin ediyorum.Yakıt olarakda motor sağlıklıysa memnun edeceğini düşünüyorum.
Fakat aracın emsallerine göre fiyatı uygun olması yanıltabilir.Eğer ciddi şekilde düşünüyorsanız ince eleyip sık dokumak lazım.Çünkü ucuz etin yahnisi bol olur.:)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
benim 2000 model cordoba signo 1,9 TDI var. yıllık vergisi ewt 621 gibi görünsede 1,9-2000 motorlarda 12-15 yaş arası olan araçlar vergi indiriminden yararlanıp 205+205= 410 tl ödüyolar. motor sağlamsa 1,6 lardan farkı yok şehir içi 5-5,5 şehirler arası 5. vites 120 km hızda 3,8 litre yakıyor. önemli olan motorun iyi durumda olması, araba olarakta cordoba güzeldir :)

Geri
Üst Alt