Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cordoba 1.4tdi Gider Eksoz :)

rallier_61

Kayıtlı Üye
bugün bakımı da yaptırdıktan sonra Gider Eksoza bir gideyim dedim; hoşuma giden ve scirocco tip denen bir uç taktırdım.. bilmem beğenecek misiniz? oradayken fotoğraf aklıma gelmedi,biraz kullandıktan sonra çektim; biraz karardı:cool:

artık eksoz dumanını sol aynadan değil,dikizden görüyorum:D

güle güle kullan.
İlk resimde yerdeki siyahlık da dikkatimi çekmedi değil. Azıcık dumanlı :D

teşekkürler herkese..
az-biraz var duman:cool:
eskisinin ucu sürtüyor diye bunu taktırdım, bu da sürtecek gibi:D

uç çok güzel duruyor güle güle kullanın bizim cordobayada abarth tipi düşünuyoruz ama çok bağırmayacak tip olucak polisler çok kıl bakalım nasıl bulucaz istediğimiz gibi

varex birebir cordoba 2.0 için.. hacim var ses var:) Gider eksozda muadili vardı,daha uygun fiyata.. denemek lazım..
benimki sadece görüntü,ses zaten yeterince var orjinalinde:D

varex birebir cordoba 2.0 için.. hacim var ses var:) Gider eksozda muadili vardı,daha uygun fiyata.. denemek lazım..
benimki sadece görüntü,ses zaten yeterince var orjinalinde:D
hımm bizim metin abiye gitmek lazım o ayarlar bana o tarz bişeyler bi onceki aracımızda venüs diye bir marka abarth egzoz kullandık aman diyorum uzak durun :) rolantide bir sesi var kulaklarınız tıkanır:D

bu arada konu ile alakasız ama app lazım nereden alabiliriz balıkesirde yapan yok bana ardadaş kargo dahil 45 fln dedi sizde yardımcı olursanız sevinirim..

konu ıle alakasız oldugunu fark ettıysen ayrı b baslık acabılırsın berkem:)

samet uc guzel olmus ama keske arkayı kestırıp braz yukarı alınsaymıs daha ıyı olurmus benım fıkrım

Geri
Üst Alt