Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 1.4 tdi Stylance fiyat bilgisi???

aydnayn

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aranıza katılmak üzereyim. Bugün bir araç buldum. 2005 model 1.4 dizel Stylance km 140 binde araçta sadece bagaj da sadece avuç içi kadar boya var, değişen hiç yok. Yarın motora baktırıcam sıkıntı olmassa almayı düşünüyorum. Fiyat 24.600 TL anlaştık. Düşüncelerinİzi bekliyorum ayrıca, donanım içinde neler var bilmiyorum.

Fiyat konusunu bilmem ama 2005 model bi araç için 140 bin km çok iyi. Sanki benzinli gibi kullanılmış.

Ufleme falanda yok diyordun hocam naptin aldin mi arabayi

İzmitte özel vw servise baktırdım. Usta Motorda üfleme yok, Turbo da sorun yok, sadece trigel kayış ileride değiştirirsin dedi. Arabada sadece avuç içi kadar boya var başkada birşey yok, pazartesi arabayı alıcam. Hayırlısıyla

Aracı almış bulunmaktayım, trigeri 120 binde değişmiş, trafiğe çıkış tarihi 2009 böyle birşey olabilirmi? Kasko ve trafik sigortası yaptırmak istiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varmıdır acaba...

Aracı almış bulunmaktayım, trigeri 120 binde değişmiş, trafiğe çıkış tarihi 2009 böyle birşey olabilirmi? Kasko ve trafik sigortası yaptırmak istiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varmıdır acaba...
Hayırlı olsun arkadaşım olabilir ben yılda 70-80k km yapan kişiler tanıyorum
Siteden bir arkadaş vardı yapan hala burdamı bilmiyorum fakat benim çok yakın bir arkadaşım daha yapıyor ak sigorta acentesi kendisi fakat birçok firmayla da anlaşmalı

kurye ile elden teslime verildi

Hayırlı olsun arkadaşım olabilir ben yılda 70-80k km yapan kişiler tanıyorum
Siteden bir arkadaş vardı yapan hala burdamı bilmiyorum fakat benim çok yakın bir arkadaşım daha yapıyor ak sigorta acentesi kendisi fakat birçok firmayla da anlaşmalı

Arkadaşınız hangi şehirde?? Olabilir fiyat teklif alabilirim.

Arkadaşınız hangi şehirde?? Olabilir fiyat teklif alabilirim.
Kocaelinde arkadaşım gebze de her türlü yardımcı olur bizim siteden yaptıracak kişilere elinden gelen en güzel teklifleri veriyor benim 4 aracın da sigorta kasko onda sıkıntısız herşeyi yapıyor

Geri
Üst Alt