Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cordoba 1.4 tdi Stylance fiyat bilgisi???

Konu, 'Sohbet' kısmında aydnayn tarafından paylaşıldı.

1. aydnayn

aydnayn SCW Üyesi

6
    1
    3
    Merhaba arkadaşlar aranıza katılmak üzereyim. Bugün bir araç buldum. 2005 model 1.4 dizel Stylance km 140 binde araçta sadece bagaj da sadece avuç içi kadar boya var, değişen hiç yok. Yarın motora baktırıcam sıkıntı olmassa almayı düşünüyorum. Fiyat 24.600 TL anlaştık. Düşüncelerinİzi bekliyorum ayrıca, donanım içinde neler var bilmiyorum.

2. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Fiyat konusunu bilmem ama 2005 model bi araç için 140 bin km çok iyi. Sanki benzinli gibi kullanılmış.

3. ÖzkanÇ

ÖzkanÇ SCW Üyesi

197
    239
    63
    Ufleme falanda yok diyordun hocam naptin aldin mi arabayi

4. aydnayn

aydnayn SCW Üyesi

6
    1
    3
    İzmitte özel vw servise baktırdım. Usta Motorda üfleme yok, Turbo da sorun yok, sadece trigel kayış ileride değiştirirsin dedi. Arabada sadece avuç içi kadar boya var başkada birşey yok, pazartesi arabayı alıcam. Hayırlısıyla

5. ÖzkanÇ

ÖzkanÇ SCW Üyesi

197
    239
    63
    Hayirli olsun simdiden

6. İSPİRLİdadaş

İSPİRLİdadaş SCW Üyesi

467
    323
    63
    Hayırlı olsun

mars gezegeninden Tapatalk vesilesi ile vusûl ettirildi.

7. aydnayn

aydnayn SCW Üyesi

6
    1
    3
    Aracı almış bulunmaktayım, trigeri 120 binde değişmiş, trafiğe çıkış tarihi 2009 böyle birşey olabilirmi? Kasko ve trafik sigortası yaptırmak istiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varmıdır acaba...

8. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.773
    5.610
    113
    Hayırlı olsun arkadaşım olabilir ben yılda 70-80k km yapan kişiler tanıyorum
    Siteden bir arkadaş vardı yapan hala burdamı bilmiyorum fakat benim çok yakın bir arkadaşım daha yapıyor ak sigorta acentesi kendisi fakat birçok firmayla da anlaşmalı

kurye ile elden teslime verildi

9. aydnayn

aydnayn SCW Üyesi

6
    1
    3

Arkadaşınız hangi şehirde?? Olabilir fiyat teklif alabilirim.

10. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.773
    5.610
    113
    Kocaelinde arkadaşım gebze de her türlü yardımcı olur bizim siteden yaptıracak kişilere elinden gelen en güzel teklifleri veriyor benim 4 aracın da sigorta kasko onda sıkıntısız herşeyi yapıyor

kurye ile elden teslime verildi

Sayfayı Paylaş