Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 1.4 tdi stylance ARIYORUM

hala düşünüyorsanız ve bulamadıysanız benim aracım satılık sahibinden ilan no 57943846

anlaşabilirsek benim arabayıda verebilirim sana 2009 cordoba stylance 44bin km de gram boya ve kazası yok siyah renk. Satıp Ibiza almayı düşünüyorum. 1,4 motor 80 hp bana göre değilmiş bunun dün gece farkına vardım:)

her ikinize de teşekür ederim ilginiz için. Lakin mağlesef ki 20.000 TL nin üstüne çıkmıyor işçi bütçemiz :eek: Araçlarınızın maşallahı var umarım iyi birilerine nasip olur. İyi günler

her ikinize de teşekür ederim ilginiz için. Lakin mağlesef ki 20.000 TL nin üstüne çıkmıyor işçi bütçemiz :eek: Araçlarınızın maşallahı var umarım iyi birilerine nasip olur. İyi günler

Zeki kardeşim, o fiyatlara istediğin özellik ve güzellikte bulabileceğini sanmıyorum. İnşallah olur Allah gönlüne göre versin.

Kısmet artık, bakalım bir tane arac var ilgilendiğim. Haber bekliyorum olursa yayınlamayı dört gözle bekliyorum. Artık somut olarak da Seat ailesine katılmak istiyorum.. :)

benim komşumda var beyaz..70 binde idi galiba kendisi öğrenmen..ben resimleri gördüm küçük 3 ayrı hasarı var...
2008 idi galiba..stylance full olanından...
hasar
1-- gecen sene yan çamurluğa dokunmuşlar 2 yumruk kadar içeri girmişti...yapıldı mı değişti mi bilmiyorum.
2-- sonra önden hafif almış ön pazurun üstünden kaput biraz eğilmişti..resimde var..ama kopmle kaput değişti..
3-- bi de sağda sürtmeden dolayı boya var boydan dı galiba

Varol Bey ilginiz için teşekürler FAkat geç kaldık araçla ilgilenmekte ve sonuc olarak araç satıldı. Kısmet değilmiş. Tekrar teşekürler...
KONU GÜNCELDİR.... YARDIMLARINI BWKLİYORUM TEŞEKÜRLER

YENİ ARACIMI ALDIM...SEAT CORDOBA 1.4tdi S-Rider 2006 Metalik Gri.....:eek::eek::eek:
İlgi ve alakanız için hepinize teşekür ediyorum.
Konu kilitlenebilir.

Geri
Üst Alt