Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 1.4 tdi stylance ARIYORUM

Mr_zagg

Kayıtlı Üye
Merhabalar.
2006-07 model ilk tercihim fakat temiz ise 2005' e de hayır demem. küçük çizik ve sürtmelerden kaynaklanan parça boya olması çok mühim değil fakat kazalı olmaması ve 80.000-90.000 km ye kadar olması ilk tercihimdir. Sizlerde ve çevrenizde varsa pm den mesaj ile bildirip bir araba almama vesile olursanız seviniri.
Saygılar
İyi günler

acele etmeden yavaş yavaş bakmalı alınca pişman olmamalı..
tık kazalar önemli değil..
tık olmuş çamurluk değişmiş..çekiçlenmesinden iyidir..ama içeri girmiş göçmüş kazalara için aynı şeyleri söyleyemem

geçen hafta anlaya plakalı 2 araç vardı sahibindende biri beyaz diğeri siyahtı fiyatıda normaldir bir bak istersen görüş adamlarla.
Ben 5-6 ay önce aldım benm arabayı 8 günde buldum .

Bende 2008 61,000 kilometrede değişeni kazası olmayan tertemiz bir İbiza Stylance var, ama sunrooflu temiz bir ibiza bulana kadar satmam sanıyorum :)

İlginiz için teşekür ediyorum,
walla sahibinden de bakmadıgım arac kalmadı. Benimde ilgilendiğin fakat bir günde satılan araclar vardı yetişemedim. Gİdip baktığım fakat TRAMEDER 5-8-10 kazası olan araçlara temiz diyen arkadaşlar yüzünden hem zamanıma hem parama yazık. Allah' dan hayırlısı bulunur inşallah..

sahibinden de var bir kaç tane temiz az km de ama adamlar fiyatları uçurmuşlar 25 26 lira istiyorlar..:p

evet farkındayım... piyasa değeri cok yüksek seviyelerde şu sıralar...
Araştırmaya devammmmm... ama sadece cordoba :)
ibiza öneren arkadaşlara teşekürler fakat... bebekle zor olacağını düşüyorum sedan tercih ediyorum o nedenle...

Geri
Üst Alt