Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 1.4 tdi stylance almak istiyorum

ibo_03stylance

Kayıtlı Üye
Slm arkadaşlar
2007 model 110000 km de siyah boyasiz değişensiz bir cordoba buldum 1.4 tdi stylance araca 22.500 tl istiyorlar sizce alinir mi acele karar vermem lazim....

turbo ve mazot pompasında sıkıntı yoksa alınır. fiyat azıcık daha iyi olabilir ama görmek lazım tabi aracı.

valla araç iyiyse alınır.çokta güzel binilir.memnun olursunuz.o paralara aynı model daha alt seviye bir sürü b sedan var.seat b segmenti için donanım konfor performans olarak en iyi seçim bence.

araba çok sert süspansiyonlara sahip heryerinden ses gelmeye çok müsait ama şekli duruşu yakıtı motoru çok beğendiğim bi araç fiyat için pazarlık şart ama artık temiz cordoba bulmakda zor eğer gerçekten temizse sizin de kesenize uyarsa hayırlı olsun:)

aracı görmek lazım ama sanki piyasası biraz daha aşağıda diye biliyorum

Geri
Üst Alt