Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 1.4 TDI satılıp İbiza 1.2 TDI alınır mı?

madem yeni ibizayı beğeniyorsun 1.6 tdi niye düşünmüyorsun görkem

mehmet abi bnce de çok haklısın :) aradaki yakıt farkı olsa olsa ne kadar olacak kii :S biri yakar 140-150 kuruş ötekisi yakar 170-180 kuruş. çok da fazla bi değer olduğunu düşünmüyorum :)

mehmet abi bnce de çok haklısın :) aradaki yakıt farkı olsa olsa ne kadar olacak kii :S biri yakar 140-150 kuruş ötekisi yakar 170-180 kuruş. çok da fazla bi değer olduğunu düşünmüyorum :)

hatta 1.6 daha az bile yakabilir. benim eski tdi sport 1.9 du çok yakın arkadaşımda 1.4 tdi ibiza var. onunkinden az yakardı.

hatta 1.6 daha az bile yakabilir. benim eski tdi sport 1.9 du çok yakın arkadaşımda 1.4 tdi ibiza var. onunkinden az yakardı.

ben 1.6 TDI hiç düşünmemiştim 1.2TDI vergiden dolayı biraz cazip geldi ama dediğin gibi 1.6 TDI yüksek hızda daha az yakar 1.2TDI a göre hemde arada 1.500 TL fark varken 1.6 daha mantıklı aslında haklısın mehmet abi

1.6 tdı almak bence daha mantıklı,arada daglar kadar fark da yokmus sonucta.Performans adına daha fazlasını alırsın,ayrıca 1.2 olması aslında oyle cok fazla ekonomık olcagı anlamına da gelmıyor sonuc ıtıbarı ıle kucuk hacım turbo ile beslenıyor yıne BG tork almak ıcın fazla fazla mazot acıcak adamlar yazılımında.1.6 ıle en azından araba cok daha rahat kaldırcak kendını ve daha yuksek hızlarda kasılmıcagı ıcın de az yakması muhtemeldır

1.6 TDI ibiza 35000TL fakat referance modeli var sadece fiyat listesinde acaba style gelmiyormu? style için yaklaşık 3000TL daha fark koyarlar gelirse şayet araç 38000TL olur o rakamlara çıkıncada seçenek artıyor bu seferde ibiza mantıklı olmaktan çıkıyor 10bin TLden fazla para koymak gerekiyor ibiza için cordoba takasında :s

neredeyse leon 1.4 leon parası oldu o da gercekten :D 1.4 tdi ıbıza alsan maksat yenı araba olsun dersen eger?

seat.com.tr ye baktımda 1.4 tdı yokmus 1.2 ve 1.6 varmıs ıkısının de referencesi var ama arada dedıgın gıbı 1500 lıra fark var 90 lık 1.6 almak bence daha mantıklı geldı yıne.hızlanmalardada farklar barız 2 sn ye yakın fark var.tek dusunduren paket ozellıgı kı b ustu gelır mı gelmez mı onu ıyıce ogrenmek lazım

güncel kasada 1.4 TDI gelmiyor artık ama ikinci elde var bu motor... 1.6 CR TDI style eğer gelirse zaten çok pahalıya geliyor stylance cordobadan sonra referance ibiza da iyi olmayacak....

Geri
Üst Alt