Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 1.4 signo alıyorum yardım ve görüşleriniz ...

blackfog

Kayıtlı Üye
arkadaşlar selam :eek:
uzun zamandır takip ediyorum ama ilk defa konu acıyorum. Arkadaşlar ilk arabamı almak üzereyim 2004 model 92.000km'de beyaz cordoba 1.4 signo (benzinli lpg yok) buldum bi tane aracın değişeni ve boyası yok. 17500 tl ye anlaşmak üzereyiz. aracı ikinci sahibi bir bayan satıyor. fiyatına göre bu araç nasıl alınır mı? birde bulundugum yerde seat veya vw yetkili servisi yok görüş ve önerilerinizi bekliyorum.:hosgeldin:

kardeş bence fiyat güzel.çünkü söylediğine göre aracın km si düşük ve orjinal bir araç.tabi lpg de lazım.lpg taktırırsan araç sana 19.000 e gelir.ama uzun vadede sorunsuz kullanabileceğin donanımlı araç bunlar.ayrıca benim bulunduğum bölgedede servis yok ben özel servise götürüyorum.

arabada sadece 1 parça lokal boya varmış (ön çamurluk üstü) ve 1 farı değişmiş...birde tramerde sorgu yaptım 4 adet hasar kaydı cıktı.1ncisi 2500TL 2ncisi 247TL üçüncü ve döndürncüde miktar yazmıyor.bunların hapsi kaskodan yaptırılmış. trafik sigortasından yaptırılmamış.ayrıca tramerden kaza tespit tutanagı sorgusu yaptırdım herhangi bir kayıt bulunamadı.hasr kaydı var ama kaza tespit tutanagı yok bu biraz kafamı karıştırdı bu konu ile ilgili ne yapmam gerekir? bu aracı alırken en cok neye dikkat etmem gerekir? bu arac ta aman aman dediğimiz bi sorun varmıdır?

Ne yaparsan yap bir servise göster... Seat yok da VW' de mi yok Balıkesir' de?

bu arabayı almaktan vazgeçtim arabayı görmeye gidince tam bir hüsrana ugradım. araba cok bakımsız cok hor kullanılmış bir şekildeydi.arabanın içi rezil bi şekildeydi her yeri soyulmuş eskimiş cok bakımsızdı.bu yüzden vazgectim. yorum yazan arkadşlara teşekkür edereim..

Geri
Üst Alt