Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba 1.4 pd TDI(bnv);Megachips Tuned,night run ;)

rallier_61

Kayıtlı Üye
http://www.streetfire.net/video/seat-cordoba-14-pd-tdimegachips-tuned_2210733.htm

sabahın 4ünde düştük yollara; videonun sonunda bağlantı yolundan otoyola giriyordum,sağ şeritteki aracı atlatırken müziği de kapatmışız,iyi de olmuş ;motorun homurtusu daha net duyulmuş:D
ayrıca 3000 devirde kaldırma niyetindeydim ama emniyet şeridinden bağlantı yoluna çıkarken dikkatim dağıldığından benzinli araç gibi kalkmışız:eek:key:
bahtsız bedevi gibiyim,sabahın o saatinde tek araba geçmez taa ki ben denemeye başlayana kadar:p biraz balata biraz lastik kokusu,biraz da adrenalin:hosgeldin:

aslında iki gecedir deniyorum;ilkinde çiğ düşmesinden ötürü traction kayıpları sağolsun 12sn yaptım:p full patinaj,nefrete ederim; clioda aksleri bozmuştum kışın..
bu gece de yol bilgisayarı yine 4derece uyarısı yapmasına rağmen denemeye değer dedim ve yola koyuldum,kalktığım zemin düz ve kuruydu.. bi dahakine stepne-koltuk ve paspasları garajda bırakıcam:D

maşallah arabda güzel müzikte güzel :D ama benzinli arabaya alışkın olduğumdan ben 2. viteste 100km olurkan dizel 3 te oluyor bi acayibime gidiyor sonrada vites kalmıyor :D

maşallah arabda güzel müzikte güzel :D ama benzinli arabaya alışkın olduğumdan ben 2. viteste 100km olurkan dizel 3 te oluyor bi acayibime gidiyor sonrada vites kalmıyor :D

teşekkürler..
o da bişey mi? civic otomatik 4 ileri ile 1de 60,20de 110,3de 180 yapınca ben de yadırgıyorum şimdi..:) gerçi aynı güzergahta civicle çeyrek depo benzini içerken,bununla bi kademe ancak indi:D hem de vitesi 4te unutmuşum bi ara; 160da redlineda kaldım birakaç dakkalığına:p

alla alla acayibine gitmis bızımkı fondip yapmıo olum benzınlı gıbı pehhhh :p :mad: :eek:

içkisine biraz enerji de kattım ; GTL:eek:
fuel save in üzerine 5 küsür lt gtl:) bi dahaki depoyu full gtl dolduracağım..

Geri
Üst Alt