Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cordoba çeşitleri

yukcell88

Kayıtlı Üye
İbiza için Mk1 Mk2 gibi ayrımlar gördüm ama Cordy'ler için sadece 6L ile karşılaştım, bilen varsa Cordy'leri sınıflandırabilir mi lütfen? Mesela almayı düşündüğüm 2001 1.6 Signonun kasa kodu nedir?

Bir sorum daha var, aracı tramerden sorguladığımda 2.313 TL' lik hasar görünüyor. Ama sahibi aracın kaput tavan ve bagajda boya olmadığını söylüyor. Cordoba 2006 yılında bu kadarlık hasarı nasıl almış olabilir? Bu miktarla pert olamaz değil mi?

şimdiden teşekkür ederim.

yok o kadr miktar pert olmaz servisin bir tamir için neler yazdığını bilşen şaşarsın...

İbiza için Mk1 Mk2 gibi ayrımlar gördüm ama Cordy'ler için sadece 6L ile karşılaştım, bilen varsa Cordy'leri sınıflandırabilir mi lütfen? Mesela almayı düşündüğüm 2001 1.6 Signonun kasa kodu nedir?

Bir sorum daha var, aracı tramerden sorguladığımda 2.313 TL' lik hasar görünüyor. Ama sahibi aracın kaput tavan ve bagajda boya olmadığını söylüyor. Cordoba 2006 yılında bu kadarlık hasarı nasıl almış olabilir? Bu miktarla pert olamaz değil mi?

şimdiden teşekkür ederim.

Aynı kodlamalar Cordobalar için de geçerli.

99-02 arası 6K
02-08 arası 6L (MK4)
08-sonrası 6J (MK5) (Artık Cordoba üretilmiyor)

Anladım, ilginize teşekkür ederim. Zaten yetkili servise baktırma kararı aldık, bakım dökümü de elimize geçer o şekilde...

Bakımları serviste yapılmamışsa herhangi birşey göremezsiniz, aklınızda olsun.

Onu biliyorum Yasin hocam, yalnız bildiğim kadarıyla Kayseri'de sanayide VW servisliği yapan firmalar biraz büyük olduklarından mıdır, Volkswagen' in araç bilgi ağına girebildiği gibi bir durum var. Yani araç oralarda da tamir gördüyse kayıtlarda gözükmesi lazım...

Geri
Üst Alt