Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

copaplus arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akhileus38

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar.2008 stylance den sonra butceme gore iki araba aldım ama leonumun yerini tutmadı açıkçası. Arkadaşlar temiz 2012 beyaz 50 bin km. Geçmemiş sunroof lu leon copaplus arıyorum. Varsa yardımcı olacak arkadaşlar bekliyorum.şimdiden teşekkürler
Olursa iyi olur notu:
Servis bakımlı,seker beyazı, fiyatından dolayı manüel, ankara ve çevresi

Öncelikle SCW ye hoşgeldin kardeşim... Keyifli forumlar... kısaca kendini tanıtırsan seviniriz kardeşim... gönlündeki aslanı bulabilmen dileklerimle...

Herkese merhabalar.2008 stylance den sonra butceme gore iki araba aldım ama leonumun yerini tutmadı açıkçası. Arkadaşlar temiz 2012 beyaz 50 bin km. Geçmemiş sunroof lu leon copaplus arıyorum. Varsa yardımcı olacak arkadaşlar bekliyorum.şimdiden teşekkürler
Olursa iyi olur notu:
Servis bakımlı,seker beyazı, fiyatından dolayı manüel, ankara ve çevresi
Copa plustan daha dolu ,tum dizellerden cok daha az yakan tsilarin en hizlisi bir tsi fr dusunurseniz inceleyin derim Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 54.400 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 201138947

Öncelikle SCW ye hoşgeldin kardeşim... Keyifli forumlar... kısaca kendini tanıtırsan seviniriz kardeşim... gönlündeki aslanı bulabilmen dileklerimle...
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. forumu 1 yılı geçkindir yoğun iş temposundan dolayı pasif olarak takip ediyordum zaten. 1 aydır aradığım aracı bulamadım (fiyatı şişirilmişler hariç) konuyu sizlerle de paylaşmak istedim. daha yeniyim ama yavaş yavaş tanışırız inşallah. iyi forumlar

Ferhat kardeş fr' lere benimde dibim düşüyor ama bu sefer dizel olması lazım;) kısmet olurda alırsam uzunca bi süre kullanacam çünkü, ilgine teşekkür ederim
Gonlunuzce olsun hersey ama, dizel sebebi nedir? Yakitmi veya baskabirsey merak ettim dogrusu

Gonlunuzce olsun hersey ama, dizel sebebi nedir? Yakitmi veya baskabirsey merak ettim dogrusu
emoji4.png
[/QUO
o tercihlerin bazisi esime aittir dizel de bunun icinde. Kendiside leon sempatizanidir ayiptir soylemesi:)kalkis ve rampalarda daha rahat kullaniyor o yuzden kardes

o tercihlerin bazisi esime aittir dizel de bunun icinde. Kendiside leon sempatizanidir ayiptir soylemesi:)kalkis ve rampalarda daha rahat kullaniyor o yuzden kardes
Anladim bende hanim otmatik istedigi icin saticam ama mk2de copayi alsam sadece otomatik opsiyonu old. İcin alirdim duz vites alinacaksa daha dolu sıfır ayarinda bir fr alip 6 bin daha verip lpdi taktirarak 22 krsa basa basa gezilir. Niyetim aracimi satmak degil. Ayni forumdaniz gitmeyen cok yakan 1.6 tdi yerine lpdili bir tsi kullansaniz 7 8 bin tl kar edersiniz. Karar sizin hayirli araclar olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt