Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

copaplus arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şanlısınız kazasız belasız güzel günlerde inşallah hayırlısı olsun bende alıcam kısa bi süre sonra

sanırım 1.2 tsi style ledpaket + sunroof, bide fiyat yazarsanız alkış :):):)
Kardesim ulkedeki tum seati aradim.en erken 1 ay sonra gelir en gec temmuz sonu dediler.nasip kismet samsunda buldum.butun islemleri telefonla hallettiler sadece almaya gittim.plakayi bile takmislardi.velhasil kelam
2015+ 1.6 tdi manuel +sunroof+17 jant+ alcantra deri koltuk+ led 2 paket+ilk donem bandrol
Nisan ayi kampanyasi dahil 69000tl. Aldim bahsis bile kabul etmediler;-)
dun almaya gittgimde abi senin araba zamlandi biliyomusun dedi ve 75.000 kusur fiyat cikardi.baktim siteden hakkaten zamlanmis

şanlısınız kazasız belasız güzel günlerde inşallah hayırlısı olsun bende alıcam kısa bi süre sonra
insallah kardes en uygun fiyatla sanada nasip olur. Ama her bayi farkli fiyat veriyo tek tek fiyat al derim bence ve fiyat farki 2.500 tl yi buluyor bu arada

insallah kardes en uygun fiyatla sanada nasip olur. Ama her bayi farkli fiyat veriyo tek tek fiyat al derim bence ve fiyat farki 2.500 tl yi buluyor bu arada

izmiri aradınız mı ben orasıyla anlaşmıştım nasip kısmet olmadı ve fiyat çok ama çok az 69000 normalde 82 bin lira etmesi lazım

aracınızın aynısı çorlu seat bayiisinde var ben olsam keyif için arar fiyat sorardım :):):) ama 82.532 gibi küsüratlı bi fiyat olması lazım :):) sunroofsuz

Kardesim ulkedeki tum seati aradim.en erken 1 ay sonra gelir en gec temmuz sonu dediler.nasip kismet samsunda buldum.butun islemleri telefonla hallettiler sadece almaya gittim.plakayi bile takmislardi.velhasil kelam
2015+ 1.6 tdi manuel +sunroof+17 jant+ alcantra deri koltuk+ led 2 paket+ilk donem bandrol
Nisan ayi kampanyasi dahil 69000tl. Aldim bahsis bile kabul etmediler;-)
dun almaya gittgimde abi senin araba zamlandi biliyomusun dedi ve 75.000 kusur fiyat cikardi.baktim siteden hakkaten zamlanmis
Bu donaımla güzel rakama almışsınız. Kazasız belasız güle güle binin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt