Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Copa plus paket kampanyasi

dgs59

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bildiğiniz üzere Seat'ın son günlerde çeşitli mecralardan duyduğumuz ve kendi internet sitesinde de yer alan Leon için Copa Plus paket kampanyası var.Kampanya dahilinde bu paket 5050 TL yerine 1500 TL. Acaba bu kampanya sadece yeni alacağımız araçlar için mi geçerli oluyor? Yoksa sahip olduğumuz öreneğin 2011 Leon aracım için de bu kampanyadan yararlanabilir miyim? Bence eski araçlarımız için de geçerli olabilir, çünkü paket far-stop-park sensörü gibi şeylerden oluşuyor.Acaba sizin bu konudaki görüşleriniz ve varsa duyumlarınız nelerdir? Paylaşırsanız sevinirim...

PAKET İÇERİĞİ>>>>>>>>>>>> Copa Plus Paketi (Bi-Xenon farlar+arka led stop lambaları, Bluetooth, Yağmur sensörü, Kararan dikiz aynası, Otomatik yanan farlar, Arka park sensörü, Halı
paspas, Copa koltuk döşemesi)

Acaba sonradan takamazlarmı ya? Bi-xenon farlar, Led stoplar, Bluetooth, halı paspas, kararan dikiz aynası falan... bence bunlar serviste sonradan takılabilecek şeyler...

Acaba sonradan takamazlarmı ya? Bi-xenon farlar, Led stoplar, Bluetooth, halı paspas, kararan dikiz aynası falan... bence bunlar serviste sonradan takılabilecek şeyler...

Sonradan Takılabiliyosa bu fırsatı kimse kaçırmaz hatta sıra olur Servislerin önünde.. O fiyata dışarda bixenon zor yaptırıyoruz zira;)

Aynen ya benden o yüzden burdan 1 konu açıyım dedim soran olmuştur belki servise diye:confused:

Sonradan yapılabileceğini sanmıyorum, bu bir satış kampanyası. Amaç arabayı satmak, paketi değil. Bizse arabayı zaten aldık :)

0 araçlar ıçın o kampanya adamlar yeni kasa çıkacak diye eski kasaları ucuza süsletip satıyor işte

Evet sıfır araçlar içinmiş bu kampanya.vosmer servis bu bilgiyi verdi.

sonradan takmaları için bu fiyatın olmasını düşünmek bile imkansız.tabiki elinde kalan stoğu bitirmek için yapılmış bir kampanya

konuyu daha once acmıstım konu acmadan forumu bır ıncelersek forumuda kırletmemıs oluruz

Geri
Üst Alt