Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Continental mı? Michelin mi?

Aracınızın özelligine göre lastik secimi yapın,konfor ön planda ise michelin yumuşak hamurdur memnun eder,sportif kullanmda conti daha iyidir..Ama her ikisinin bir arada oldugu lastik derseniz Yokohama advan öneririm..

perfonmans lastiği cont kullanıyorum en sevdiğim yanı 2010 tarihli olmasına rağmen 4 yıllık gibi durmuyor çatlak yada yıpranma yok. michelen da kullanan tanıdıklarım var hepside memnun ama gözlemledğim tek şey var oda yıpranma contide gözüme çarpmıyor.

bu arada aracın km si 47 k de lastikler yaklaşık 2.5 yıllık . lastikçi ve servis önler değişmesi gerek demişti. şimdi iki tane alsam 5 -6 k daha yapınca arkayı değiştireceğim ama bu sefer arkaları öne takacağım .. malum önler daha hızlı yıpranıyor. ne dersiniz.

bu arada aracın km si 47 k de lastikler yaklaşık 2.5 yıllık . lastikçi ve servis önler değişmesi gerek demişti. şimdi iki tane alsam 5 -6 k daha yapınca arkayı değiştireceğim ama bu sefer arkaları öne takacağım .. malum önler daha hızlı yıpranıyor. ne dersiniz.

Aracinizin kullanimina gore 47k km degisim icin uygun zaman olabilir...Bence 5-6k km sonra arkalari one alip arkaya yeni almaktansa simdi arkalari one alin 55k km civarinda 4 tane yeni alin

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tanede 60 tl fark 4 tanede 240 lira eder iyi fark...pirallı pzero rosso falanda bakabilirsin

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aynen katiliyorum biraz sert ve ses yakitimi oek yok ama performans konusmuyirm bile

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ben bir türlü ısınamadım bu lastiklere eğer farklı bir marka düşünüyorsanız nokian ve hankook öneririm.

evdeki iki aracımızda da conti kullandık. biri 195/65/15 premiumcontact 5 ti eski arabamda. diğerleri 205/55/16 ebadında premiumcontact 3 ve eskiyince 5 aldık. kesinlikle çok iyi yol tutuş ve fren performansı var. testlere çok aldanmayın. misalen bazı testlerde turanza 1. çıkmıştı zamanında ama resmen plastik kadar sert bi lastik. michelin de çok yumuşak konforlu bir lastik fakat conti gerçekten tek geçerim. kullandım biliyorum.

Conti Premium 5 Aldım geçen hafta ve daha önce almadığım her güne lanet ettim sayılır arabamdaki lastikler cok eski ve pirelli idi sert ve güvensiz + sesli idi.. Conti 185-60-15 taktım arabam sanki sınıf atladı o bozuk yollardaki sıkıntı vs tamamen gitti sadece arabamın sorunu olan amortisör sesi kaldı geriye arac muhteşem fren mesefasine kavustu ve abs hemen girmiyor devreye artık..

Geri
Üst Alt