Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

continental lastik??

Continental sessizliği ve ilk 20bin konforu açısından eşsiz güzellikte bir lastik ama çabuk aşınması ve yol tutuşunun 20binden sonra çok zayıflaması sebebi ile performansı çok çabuk düşen bir lastik. Aldığımda ilk 20bine yaklaşırken yüzümdeki koskoca gülümseme yerini endişelenmeye bırakmış ve 40binden sonra asla almayacağım bir marka olarak hayatımdan sildiğim bir markadır. Ayrıca, en pahalı lastiklerden biri. Daha ekonomik bir markaya yönelmeni tavsiye ederim. Ben bir kez kullandım bir daha arabama kesinlikle almam. Michelin tercih et odaha iyidir. Ama ekonomi dersen lassa impetus sport yol tutuş sağlamlık ve fiyat performansı çok iyi seviyelerde olmakla beraber sert hamur yüzünden konforundan ödün verebileceğin bir tercih olur. Ben 40binden sonra gürültü canavarı haline gelecek bu impetus sportlardan vazgeçeceğimi sanmıyorum. Herşeyde bir kusur var, lassanın kusuru da bu ama çok sağlam, önceki lassalarımla 65bin gitmiş, sırf gürültüsü yüzünden değiştirmek zorunda kalmıştım.

faruk bey dunlop yada toyo hakkında bilginiz var mı peki?

Ibiza icin lastik alinacaksa secim Michelin olmalidir... konfor cok fark ediyor.. 200-300 fazla olsun Michelin olsun..

Ibiza icin lastik alinacaksa secim Michelin olmalidir... konfor cok fark ediyor.. 200-300 fazla olsun Michelin olsun..

ömer bey 205/40/17 almayı düşünüyorum. daha jantları büyütmedim ama michelin ince yanağa pek gelmez. dunlop sport maxx da indirim varmış. şu an fiyatı 180 tl bilmiyorum nsl bi fiyat? :rolleyes:

konfor ve sessizlik istiyosanız kesinlikle michelin....

ömer bey 205/40/17 almayı düşünüyorum. daha jantları büyütmedim ama michelin ince yanağa pek gelmez. dunlop sport maxx da indirim varmış. şu an fiyatı 180 tl bilmiyorum nsl bi fiyat? :rolleyes:

Fiyat nasil bilemiyorum ama ben michelin kullanana kadar o dar yanaga gelmez vs sozlerinden dolayi soguk bakiyordum... simdi lastik michelin diyorum.. ibiza gibi sert amortusorde bana konfor ve performans veriyor ya ne diyeyim islem tamam :) Ben 195 55 15 leri 180 gibi bir fiyata aldim bayiden, o bakimdan fiyat uygun gozukuyor. Ali kardesim bu arada senin bu lastik arastirmana bayiliyorum :) doktor oldugunu yeni ogrendimde icim rahatladi :) baska turlu olmaz bu is :)

Fiyat nasil bilemiyorum ama ben michelin kullanana kadar o dar yanaga gelmez vs sozlerinden dolayi soguk bakiyordum... simdi lastik michelin diyorum.. ibiza gibi sert amortusorde bana konfor ve performans veriyor ya ne diyeyim islem tamam :) Ben 195 55 15 leri 180 gibi bir fiyata aldim bayiden, o bakimdan fiyat uygun gozukuyor. Ali kardesim bu arada senin bu lastik arastirmana bayiliyorum :) doktor oldugunu yeni ogrendimde icim rahatladi :) baska turlu olmaz bu is :)

205/40/17 de mıchelın sıkıntı yaratır 40 yanak lastık alacaksan dayanıklı olsun ıstıyorsan yanaklar xl olacak hafıf sert olur ama ıstanbulun yollarında anca saglam kalır

Bende conti sportcontact3 var..225-40-18 25K km oldu en ufak bir sorun yok..gayet de memnunum..sessiz..yol tutunusu basarili..zaten mercedes bmw gibi markalarin orjinal ekipmani...

:eek:key::eek:key::D braz psikoya bağladım sanırım :))

Bende conti sportcontact3 var..225-40-18 25K km oldu en ufak bir sorun yok..gayet de memnunum..sessiz..yol tutunusu basarili..zaten mercedes bmw gibi markalarin orjinal ekipmani...

contiler çok çokk pahalı diye biliyorum ?? :confused:

Geri
Üst Alt