Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

continental lastik??

faruk abi impetus sport ların fiyatı 4 lastik 560 tl dediler..ama ses yapar dedi pazarlamacı..konfor ve sessiz olması açısından impetus revo dedi..

bugün dikkatsizliğim yüzünden orta refüje çarpınca ön sol lastik yarıldı. değiştirmeye gittiğimde sağ lastiğinde yarılmaya başladığını görünce mecbur 2 tane lassa impetus revo aldım. 2 taneye 420 lira verdim. diğer lastiklerde 195/55/15 lassa impetustu. adam hankook al dedi 195/50/15 ler 115 tl 195/55/15 ler 145 tl dedi ama lassadan memnun olduğum için lassa aldım.

önce geçmiş olsun..
sonra güle güle kullan muhammed..
lassa bayiinden 215/55/16 ebatlarındaki impetus revo(63v)lastiğe 190 tl. fiyat verdiler bana..

bugün dikkatsizliğim yüzünden orta refüje çarpınca ön sol lastik yarıldı. değiştirmeye gittiğimde sağ lastiğinde yarılmaya başladığını görünce mecbur 2 tane lassa impetus revo aldım. 2 taneye 420 lira verdim. diğer lastiklerde 195/55/15 lassa impetustu. adam hankook al dedi 195/50/15 ler 115 tl 195/55/15 ler 145 tl dedi ama lassadan memnun olduğum için lassa aldım.

çok para ya iki lsatiğe. ben toledoya 4 adet kışlık goodyearı o paraya aldm nerdesye. tanesi 135 tlden.

185/60 r14 4 adet lassa snoways era lastiği 544tl 12 taksit aldım tanesi 136tl geliyor

faruk abi impetus sport ların fiyatı 4 lastik 560 tl dediler..ama ses yapar dedi pazarlamacı..konfor ve sessiz olması açısından impetus revo dedi..

evet doğru söylemiş ama yumuşak hamur çabuk biten lastik anlamına da geliyor bir yönden. fiyatı güzelmiş ama, al be abicim de memnun kalırsan bizde revolara geçeriz.

Geçmiş olsun ama sanki biraz pahalı mı almışsın nedir? Ben 17" impetus sportları 185TL/ad. almıştım.

valla ne yapayım mecbur aldım
internetteki fiyatı da hemen hemen aynı 210-220 arası
birde sakaryada pek indirim olmuyor. malum istanbul gibi sürümden kazanma mantığı yok. bir kere yakalayınca yapıştırıveriyorlar :D

valla ne yapayım mecbur aldım
internetteki fiyatı da hemen hemen aynı 210-220 arası
birde sakaryada pek indirim olmuyor. malum istanbul gibi sürümden kazanma mantığı yok. bir kere yakalayınca yapıştırıveriyorlar :D

liste fiyatından vermişler anlaşılan :(

yılbaşından sonra indirim olur dedi adam malum stok yığacaklar ondan.
muayeneye girmeyecek olsam almayacaktım da lpgyi işletmek için mecbur kaldım

bu arada sigaranın sağlığa zararından sonra cebe de zararlı olduğunu öğrenmiş oldum :D

Geri
Üst Alt