Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coming home

Ben geçen servise gittiğmde söledim.Yapılması mümkün ama aküyü mü bitirirsin erken falan filan dedi istiosan yaparız dedi sonra başka birşeyler girdi araya unuttum onlarda yapmamış.

şu ülkede ana servislerde bile doğru dürüst işçilik yok ne iş bu ya

benim leonda yoktu şu anda linea var onda uzatılıyor her sellektör yapışımda 30 sn atıyor...

peki servis bunun için ne ücret alıyor. bu start verirken kadranların gidip gelmesini ve caming home un 10sn den 20 sn e olmasını isterim. bu arada living home nedir?

Aracınızın garantisi devam ediyor ise ücret almaz.

Coming home, arabadan inerken; leaving home, arabaya binerken yanar. Otomatik farınız yok ise leaving home çalışmaz.

teşekkür ederim. aracı yeni aldım. garantisi devam ediyordur herhalde. 2010 un 10. ay trfik çıkışlı. daha servise gitmeye vakit olmadı. hatta aracı kullanma fırsatı olmadı ;) araç 1.2 TSİ style, yani otomatik far yok herhalde

benim sevmediğim bi özellik gereksiz yere aküyü yiyor bi yararını görmedim aracımda hep kapalı dururdu....

benim sevmediğim bi özellik gereksiz yere aküyü yiyor bi yararını görmedim aracımda hep kapalı dururdu....

Bende kapatmak istiyorum ama ne şekilde olursa olsun kapanmıyor. 60 sn yanıyor ve etraftakilere açıklama yapmak ta istemiyorum. Aracı kitleyip çıkıyorum, arkamdan ''abiii farlar açık kaldı, akü bitecek kalacaksın burda.'' haftada en az 2-3 kişi bu uyarıyı yapıyor.

Bir daha söylüyorum arkadaşlar serviste vag-com kablosuyla ister süreyi uzatabiliyorlar ister kapata biliyorlar =)

Geri
Üst Alt