Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coming Home neden aktif olmuyor

tanilak

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

2 gün önce sıfır km Seat Leon 1.6 tdi dsg copa plus satın aldım, bildiğiniz üzere coming-leaving home özellikleri bu araçlarda standart olarak sunulmakta..

Leaving home özelliğini aracın bilgisayarından aktif ettim ve gayet başarılı bir şekilde çalıştırmayı başardım, süre seçimi yapabiliyorum ve süreyi istediğim şekilde uzatıp kısaltabiliyorum.

Fakat Coming Home özelliğini menüden aktif etmeme rağmen bir türlü çalıştıramadım. Forumda biraz araştırdım ama tam bir açıklama bulamadım, araçta farları Auto modunda bırakmama rağmen ve araç bilgisayarından Coming Home'u aktif etmeme rağmen nedense aracı kontaktan çıkardıktan ve kapattıktan sonra farlar bir türlü yanan bir şekilde kalmıyor..

Acaba herhangi bir fikri olan var mı yoksa servise mi gitmeliyim..

hoşgeldin arkadaş ama kendini üyeler böümünden tanıtırsan iyi olur

Forumun kuralları gereği Kendinizi üyeler bolumunden tanıtmanız gerekmektedir..tanıtımdan sonra sorunuza samiyetle cevap verecektir arkadaslarımız...

Bilgilendirme için teşekkürler, kendimi tanıtan bir konu başlığı açtım sonunda :)

Farları açık konumda bırakmama rağmen yine yanmıyor bu arada.. Forumda araştırdım ve Auto konumunda olması gerektiğini farkettim.. Ama malesef hala çalışmıyor..

farlar auto kısmında olucak bırde yol bılgısayarından aktıf etmen gerekıyor yol bılgısayarına bı bakın aktıf olmayabılır ordan zamnınıda secebılıyorsunuz

yol bilgisayarından da aktif ettim evet, ilk mesajda bu bilgiyi paylaşmıştım zaten.. 10sn 20sn 30sn hepsini de denedim ama yanmadı bi türlü

komik bir şekilde bu özellik menüde olmasına rağmen dediğiniz gibi çalışmıyor. bunun için bilgisayara bağlayıp bu özelliğin aktif edilmesi gerekiyor. serviste de yaptırabilirsiniz, vag-com ile de halledebilirsiniz.

vag-com konusunu kurcaladığınızda welcome modu dedikleri ibrelerin sonuna kadar vurup sonra geri yerine dönmesi olayı da sizin aldığınız arabalarda mevcut değil, kaldırmışlar. 2013 scirocclolar falan da aynı şekilde bu dertten muzdarip. bilginiz olsun :)

komik bir şekilde bu özellik menüde olmasına rağmen dediğiniz gibi çalışmıyor. bunun için bilgisayara bağlayıp bu özelliğin aktif edilmesi gerekiyor. serviste de yaptırabilirsiniz, vag-com ile de halledebilirsiniz.

vag-com konusunu kurcaladığınızda welcome modu dedikleri ibrelerin sonuna kadar vurup sonra geri yerine dönmesi olayı da sizin aldığınız arabalarda mevcut değil, kaldırmışlar. 2013 scirocclolar falan da aynı şekilde bu dertten muzdarip. bilginiz olsun :)

anladım peki bu vag-com olayı kolay birşey midir? yani kolaylıkla yapılabilecek bir şey mi?

yol bilgisayarından da aktif ettim evet, ilk mesajda bu bilgiyi paylaşmıştım zaten.. 10sn 20sn 30sn hepsini de denedim ama yanmadı bi türlü

ılk mesajında dıkkatımı cekmemıs demek cekse neden yazayım dımı arkadasım

Geri
Üst Alt