Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coming Home neden aktif olmuyor

Kardeşim aracin far anahtarini auto konumunda birak kontaktan anahtari çikarmadan önce selektör yap sürücü kapisini açtiğinda farlarin yanacaktir :)

Bilgilendirme için teşekkürler, kendimi tanıtan bir konu başlığı açtım sonunda :)

Farları açık konumda bırakmama rağmen yine yanmıyor bu arada.. Forumda araştırdım ve Auto konumunda olması gerektiğini farkettim.. Ama malesef hala çalışmıyor..
Kardeşim aracin far anahtarini auto konumunda birak kontaktan anahtari çikarmadan önce selektör yap sürücü kapisini açtiğinda farlarin yanacaktir :)

Valla mı, bilmiyoduk teşekkürler. Dikkat ederseniz bunu selektörsüz nasıl yapabileceğini soruyor arkadaş. !

dün akşam vag.com ile yapabileceklerimizi inceledim ve en azından fikir sahibi olabilmek adına baya güzel özellikler buldum, aklıma bazı şeyler takılmadı değil ama..

mesela bu x5'lerde falan olan geri vitese takınca sağ aynanın aşağıya inme özelliği gibi, bunun gibi özellikleri de aktif hale getirdiğimizde D ye geri taktığımızda aynayı düzeltmek zorunda kalmıyoruz değil mi? açıkçası coming home u çalıştırmak için selektör yapma gereksinimini duyunca, bundan da biraz korkmadım değil :)

Sakin gençler sakin.. Lütfen birbirimize karşı kırıcı olmayalım..

bende leavıng home sorucaktım yol bılgısayarında acık gorunuyor ama nasıl yapıldıgını anlamadım comıng home ııcın bır kez basmak yeterlı dıgerı ıcın ne yapıyoruz

yine yazıyorum;

arabanın yol bilgisayarında açık gözükse dahi fabrikadan bu özellik kapalı olarak geliyor. bilgisayardan açılması gerekiyor. bu vag-com ile de olabilir, serviste de halledebilirsiniz. bağlanması, açılması, sökülmesi 5 dakikayı bulmayan mevzu. serviste, normal şartlar altında, para dahi istememeleri lazım.

sellektör yaptığınızda hemen hemen bütün arabalar kapıyı açınca farlarını yakar zaten. bu arabalarda far sensörü bunun için var zaten. arabayı durdurduğunuzda farları kapatıyor. anahtarı çektiğinizde ise önünüzü aydınlatmak için yol bilgisayarından ayarladığınız süre kadar yanmaya başlıyor. kapılar açık durursa bu süre daha da uzuyor.

nerde yazmış selektör yaptığını ben göremedim arkadaş !! element uydurma

aşağıda yazmış bak.

arkadaşlar bugün servise gittim ve servisin bana söylediği "kumanda ile kilitlemeden önce 1 kez selektör yapmak" oldu. Dedikleri şekilde yapınca leaving home özelliği çalıştı fakat bende önceden 2005 golf vardı ama onda bile böyle bir "selektör yapma" saçmalığı yoktu.. Aracı kitledikten sonra selektör falan yapmadan aracın farları yanık kalıyordu ve belirli bir süre sonra kendi kapanıyordu.. Bunu düzeltmenin bir yöntemi yok mudur? Bu şekilde kullanmak istediğimde otoparklarda selektör yapmak zorunda kalacağım çünkü. Hatta açıkçası bu şekilde kullanmak konfordan ziyade zahmet veren bi özellik olmakta..

arkadaşlar bugün servise gittim ve servisin bana söylediği "kumanda ile kilitlemeden önce 1 kez selektör yapmak" oldu. Dedikleri şekilde yapınca leaving home özelliği çalıştı fakat bende önceden 2005 golf vardı ama onda bile böyle bir "selektör yapma" saçmalığı yoktu.. Aracı kitledikten sonra selektör falan yapmadan aracın farları yanık kalıyordu ve belirli bir süre sonra kendi kapanıyordu.. Bunu düzeltmenin bir yöntemi yok mudur? Bu şekilde kullanmak istediğimde otoparklarda selektör yapmak zorunda kalacağım çünkü. Hatta açıkçası bu şekilde kullanmak konfordan ziyade zahmet veren bi özellik olmakta..

nerde yazmış selektör yaptığını ben göremedim arkadaş !! element uydurma

Artık element mi kapak mı sen karar ver ona göre konuş. İlk mesajı okuyup sonra burda sana arkadaş böyle diyo zaten diyenlere ahkam kesme! Element uydurmak haddime değil, senin böyle konuşmanda haddine değil. 2. ve 3. sayfada yazılanlara çözüm ararken aynı şeyi yazıyorsun.

Geri
Üst Alt