Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coming Home neden aktif olmuyor

aracı kumanda ile kilitlemeden önce 1 kere selektör yapmanız lazım. takiben aracı kilitlediğinizde farlar yanacaktır ve bir süre yanık kalacaktır.

bende bırkez sellektor yapınca acılıyor ancak kılıtleyınce yanmıyor dıye hatırlıyorum eve gttıgımde bı deneyeyım

arkadaşlar bugün servise gittim ve servisin bana söylediği "kumanda ile kilitlemeden önce 1 kez selektör yapmak" oldu. Dedikleri şekilde yapınca leaving home özelliği çalıştı fakat bende önceden 2005 golf vardı ama onda bile böyle bir "selektör yapma" saçmalığı yoktu.. Aracı kitledikten sonra selektör falan yapmadan aracın farları yanık kalıyordu ve belirli bir süre sonra kendi kapanıyordu.. Bunu düzeltmenin bir yöntemi yok mudur? Bu şekilde kullanmak istediğimde otoparklarda selektör yapmak zorunda kalacağım çünkü. Hatta açıkçası bu şekilde kullanmak konfordan ziyade zahmet veren bi özellik olmakta..

hangi servise gittiniz acaba? ben şu an aracımda aktif olarak kullanmaktayım. vag-com ile açtık ancak bunu servisteki yazılım ile de yapabilmek mümkün. sizi başlarından savmak için böyle bir söylemde bulunmuşlar. doğru bilgi vermemişler.

hangi servise gittiniz acaba? ben şu an aracımda aktif olarak kullanmaktayım. vag-com ile açtık ancak bunu servisteki yazılım ile de yapabilmek mümkün. sizi başlarından savmak için böyle bir söylemde bulunmuşlar. doğru bilgi vermemişler.

Doğuş Oto Esenyurt'a gittim yani aracı aldığım yere, tavsiye ettiğiniz başka bir servis var mı yoksa yarın telefonla arayıp gerekli uyarıda mı bulunmalıyım?

Doğuş Oto Esenyurt'a gittim yani aracı aldığım yere, tavsiye ettiğiniz başka bir servis var mı yoksa yarın telefonla arayıp gerekli uyarıda mı bulunmalıyım?

esenyurt doğuş makul bir servistir normalde, garipsedim. avrupa yakasında size hangi servis yardımcı olabilir bilmiyorum açıkçası. anadolu yakasında kayadibi böyle ufak tefek şeylerde son derece yardımcıdır, ilgilidir. keza erya da öyle.

eğer yanlış bilmiyorsam [MENTION=666]mrtsnr[/MENTION] 'de vag-com kablosu olacaktı. size de yakın sayılır. müsaitse yardımcı olacağından eminim :)

esenyurt doğuş makul bir servistir normalde, garipsedim. avrupa yakasında size hangi servis yardımcı olabilir bilmiyorum açıkçası. anadolu yakasında kayadibi böyle ufak tefek şeylerde son derece yardımcıdır, ilgilidir. keza erya da öyle.

eğer yanlış bilmiyorsam @mrtsnr 'de vag-com kablosu olacaktı. size de yakın sayılır. müsaitse yardımcı olacağından eminim :)

tabi kendisi yardımcı olabilirse çok sevinirim :) bu arada serviste bu yazılım desteği sağlanırken herhangi bir ücret talep ediyorlar mı mu?

tabi kendisi yardımcı olabilirse çok sevinirim :) bu arada serviste bu yazılım desteği sağlanırken herhangi bir ücret talep ediyorlar mı mu?

Ücret talep ederler (50TL gibi birşey)

Coming-Leaving Home özelliği için, selektörden kurtulmak istiyorsanız, o özelliği sislere taşımanız gerekmektedir. Leon'larda oluyor mu bilmiyorum fakat, Golf'te ben sislere taşıdım. Selektör kullanmadan anahtarı çektiğimde sisler bir süre açık kalıyor.

Ayrıca müsait olduğum zaman yardım etmek isterim ancak, vcds sadece windowsta çalıştığı için bekletmem gerek. Mac kullanıyorum, ve windows yüklü laptopım dayımla birlikte amerika'da :) 4-5 güne gelir diye tahmin ediyorum kendisi. O geldikten sonra yardımcı olmaya çalışırım..

Ücret talep ederler (50TL gibi birşey)

Coming-Leaving Home özelliği için, selektörden kurtulmak istiyorsanız, o özelliği sislere taşımanız gerekmektedir. Leon'larda oluyor mu bilmiyorum fakat, Golf'te ben sislere taşıdım. Selektör kullanmadan anahtarı çektiğimde sisler bir süre açık kalıyor.

yok la sislere gerek yok normalde farlarla da oluyor. copa plus zannedersem araba. onlarda sise gerek kalmıyor. ben servise para vermedim bugüne kadar ama :D

yok la sislere gerek yok normalde farlarla da oluyor. copa plus zannedersem araba. onlarda sise gerek kalmıyor. ben servise para vermedim bugüne kadar ama :D

Benim şuan o özellikler farlarda değil sislerde :) Açınca sisler yanıyo, kapatınca sisler açık kalıyo :D Selektör koluyla uğraşmıyorum. Normal farda kaldığında selektörsüz açılma durumunu görmedim. Copa plus'ta durum ne bilmiyorum fakat o işlem BCM'ye bağlı olduğu için, VW BCM'lerinde selektör gerekli :) Bi-xenonlarda durum ne bilmiyorum ama hepsinde gerekli diye biliyorum.

evet aracım copa plus doğrudur, bende windows laptop mevcut siz boşuna bi de makineniyi getirmekle uğraşmayın isterseniz :)
açıkçası bu durum bana çok garip geldi, 2005 golfümde standart olan bu özelliği kullanabilmek için 2013 model arabamda nelerle uğraşıyorum.. :)
bu arada sislerde olması yerine coming home özelliğinde de olduğu gibi farlarda olması daha iyi olacaktır kanımca..

Geri
Üst Alt