Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coming Home neden aktif olmuyor

vag-com u inceledim ve şimdilik beni aşar gibi duruyor :) anladığım kadarıyla servise gitmekten başka bir çare yok..

başka bi fikrin yok o zaman bu durumda, vag-com haricinde?

bende abayı yenı aldım demek servıs aktıf etmıs ondan dolayı bende sıkıntı yok bence en dogrusu servıse gıt halletsınler demk aktıf etmemısler o ozellıgı hem servıste baska acılabılen ozellıklerde var onlarıda ıncelersın hosuna gıdenlerı actırısın bu arada servıste ucret alıp almadıklarını paylasırsan sevınırım dıger ozellıklerın acılması ıcın :eek:key:

anladım peki bu vag-com olayı kolay birşey midir? yani kolaylıkla yapılabilecek bir şey mi?

özünde kolay bir şey ama bir bilenin yapması daha doğru olur. bunun için kablosunu ve cd'sini edinmeniz gerekiyor. servis eğer yakınınızdaysa uğrayın. 5 dakikada halledeceklerdir. :)

servis yakında evet, ben en iyisi gidip hallettireyim şunu :) ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkürler

aracı kumanda ile kilitlemeden önce 1 kere selektör yapmanız lazım. takiben aracı kilitlediğinizde farlar yanacaktır ve bir süre yanık kalacaktır.

arkadaşlar bugün servise gittim ve servisin bana söylediği "kumanda ile kilitlemeden önce 1 kez selektör yapmak" oldu. Dedikleri şekilde yapınca leaving home özelliği çalıştı fakat bende önceden 2005 golf vardı ama onda bile böyle bir "selektör yapma" saçmalığı yoktu.. Aracı kitledikten sonra selektör falan yapmadan aracın farları yanık kalıyordu ve belirli bir süre sonra kendi kapanıyordu.. Bunu düzeltmenin bir yöntemi yok mudur? Bu şekilde kullanmak istediğimde otoparklarda selektör yapmak zorunda kalacağım çünkü. Hatta açıkçası bu şekilde kullanmak konfordan ziyade zahmet veren bi özellik olmakta..

Geri
Üst Alt