Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Colt CZT yi nasıl bilirsiniz?

mehmetelt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yakınlarınızda kullanan varsa veya siz biliyorsanız Czt hakkındaki bilgilerinizi paylaşır mısınız? Fiyat performans olarak uygun bir araç gibi görünüyor. sorunlu bir araçmıdır yoksa koy yağını suyunu bin tarzı mı? Yazılım, filtre ve egsozla nasıl güçler elde edilir? 2 kapılı 25 civarında bir araç alacak olsanız czt yi seçermiydiniz? neden? :)

colt czt performans açısından tam bir şaka makinasıdır... 1.5t mvec motoru evo mühendisleri tarafından hazırlandığını duymuştum bindim muhteşem bir araç periyodik bakımları 5000km bir servis bakımı yani yağ eksilttiğini duymadım çok hafif olduğunu biliyorum 235hplere çıkanlarını gördüm ama yazılımla 200civarı beygirlere çıkıyor ve hafifliğiyle inanılmaz şekilde gidiyor.... performansı çok iyi yani ancak ben alacak olsam düşük km li bulmaya çalışırım arkadaşım kullanımı sırasında hiç sıkıntı yaşamadı tek çirkinliği bana göre orta konsol çok düz ve vitCZes çok çirkin koltukları çok rahat ve kavrayıcı 2 CZT nin roll denemesini1.9tdı chipli leonumla izlemiştim inanılmaz ivmeleniyordu araç o sınıfta çok iyi bir araç....

yazılım, egsoz ve filtreyle hangi araçlarla yürür. bocayı üzer heralde

yazılım, egsoz ve filtreyle hangi araçlarla yürür. bocayı üzer heralde

kilo olarak 1ton biliyorum yani bocanegradan çok hafif ancak aktarma kaybı belki bocaya göre fazla olabilir dsg den ötürü ancak yazılımlı ve egzost lu hali geçer ve üzer....

207rc dede mınıcoopers motoru pejo fransız mitsubishi japon bence mitsubishi daha sağlam rc elbette güzel araba acaba 206rc yi mi diyosun

ben czt yi tercih ederdim yerinde olsam ciddi anlamda sıkıntı bi araç ben rcz ile stock halde trabzonda bi czt rastladı önümde gidiyordu ama sonra durduk ve yüklü olduğunu söyledi 230 civarı dedi yazılım egzos ve kat iptali bende aynı işlemleri rcz ye yapsam bende ona sıkıntı olacamda :D

CZT performans olarak çok iyi bir araç olduğunu duymuştum. 1.5 turbo motorla boyundan büyük işler yapabiliyor. ama Serhat'ın da dediği gibi ön konsol bi o kadar da itici

Geri
Üst Alt