Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Colt CZT yi nasıl bilirsiniz?

evet hem dışı hem içi tasarım olarak içler acısı. ama önemli olan az yakması, sorunsuz olması ve iyi yürümesi.( bu arada yanlış anlamayın. kendim için değil arkadaşım için araştırıyorum.)

mehmet abi colt mükemmel bi araba chip egzost filtre den sonra 205hp civarlarında oluyo yanında ne 207 rc ne gt ne boca hiç bişi duramaz hatta typer larla yürüyeni var yakıt olarakda üzmez seni 4.5-5.5 arası yakıyo inanılması güç walla ben o segment bi araba alıcak olsam kesinlikle colt seçerdim sanırım ama istersenki bizim yunusun 207 rc sini sana verebiliriz çok ciddi söylüyorum fiyatta limizden geleni yaparız coil felanda var :D

Ben colt CZT derim mehmet abi gerçekten bir şaka makinası sadece bir yayla çok tatlı oluyorr bence dışı değil iç konsol başarısız ancak koltukları çok iyi göstergeler güzel tek sıkıntı T konsol çok vasat ve vites biraz kötü duruyo onun dışında güzel araç ben bile bir ara düşündüm 200-205 hplerde hafifliği ile bir çok aracı üzecek bir araç....

mehmet abi colt mükemmel bi araba chip egzost filtre den sonra 205hp civarlarında oluyo yanında ne 207 rc ne gt ne boca hiç bişi duramaz hatta typer larla yürüyeni var yakıt olarakda üzmez seni 4.5-5.5 arası yakıyo inanılması güç walla ben o segment bi araba alıcak olsam kesinlikle colt seçerdim sanırım ama istersenki bizim yunusun 207 rc sini sana verebiliriz çok ciddi söylüyorum fiyatta limizden geleni yaparız coil felanda var :D
kendim için değil emre. arkadaş için bakıyoruz bişeyler. ben 2013 yazında anca değiştiririm arabayı. biliyosun çocuk var. şehirler arası yolda bagajı büyük ve geniş araç lazım. seneye yaza kısmet olursa tekrar dönecem 2 kapı spor bir araca ve sizin yorumlarınıza göre bu czt olabilir.
bu arada 207 rc fiyat olarak aşar. son fiyatı pm olarak atabilirsen bekliyorum.

Ben colt CZT derim mehmet abi gerçekten bir şaka makinası sadece bir yayla çok tatlı oluyorr bence dışı değil iç konsol başarısız ancak koltukları çok iyi göstergeler güzel tek sıkıntı T konsol çok vasat ve vites biraz kötü duruyo onun dışında güzel araç ben bile bir ara düşündüm 200-205 hplerde hafifliği ile bir çok aracı üzecek bir araç....
internette biraz araştırma yapmıştım konu açmadan önce herkes aynı şeyi söylüyor. içtasarım kötü. araç fazla yüksek. ama önü açık bir motor diyorlar. ayrıca sadece 1100 kg. dediğin gibi 1.500 lira bir masrafla 200 hp olur sanırım.ama senin anlattığına göre gayet başarılı bir araç. teşekkürler serhat bilgi paylaşımın için.

internette biraz araştırma yapmıştım konu açmadan önce herkes aynı şeyi söylüyor. içtasarım kötü. araç fazla yüksek. ama önü açık bir motor diyorlar. ayrıca sadece 1100 kg. dediğin gibi 1.500 lira bir masrafla 200 hp olur sanırım.ama senin anlattığına göre gayet başarılı bir araç. teşekkürler serhat bilgi paylaşımın için.

google görsellerden CZT 03 diye arattır abi arkadaşımın aracı çıkıyo kırmızı yere basık coiloverlı yere basınca çok güzel duruyor araç...

google görsellerden CZT 03 diye arattır abi arkadaşımın aracı çıkıyo kırmızı yere basık coiloverlı yere basınca çok güzel duruyor araç...
gerçekten çok hoş duruyor. benimde hoşuma gitti.:eek:key::eek:key: intercoolerı büyütmüş. speclerini biliyor musun serhat aracın

Abi araçta headers barbaros yazılım komple egzost sistemi büyük intercooler vardı evc falan da vardı araç 225hp üzerindeydi 230hp civarı... bu araçlarda bonalumekit denen bişey var ancak aracın şehiriçi kullanımını çok zorlaştıran bir kit debriyaj en dipte kavrıyo takınca kazık gibi oluyo ancak araç direk yazılımsız bişeysiz baya güçleniyo :) onu tavsiye etmem egzost sistemi ve yazılım bence bu araç için 200hp civarı yeterli....:eek:key: intercooler da büyütülür yazında araç sıkışmaz en azından....

nekadar yapılı czt varsa sahiplerini tanırım onlarda beni tanır 220 hp den sonra şanzıman kırıyolar ama evo şanzımanlı bir czt tanıyorum sahibi yakın arkadaşım eğer düşünürseniz araya girer yardımcı olurum şuan 240 hp civarı

Geri
Üst Alt