Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cold Air intake kit!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Efe

Kayıtlı Üye
adam gibi kaliteli temiz ait intake kit arıyorum 2009 kasa makyajsız 1.6 MPI leon için ankaradan olursa sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum yardım edenlere :)

JSV karbon filtre 80TL 2 tane izolasyonlu boru 40TL, Ayberk'e montajını yaptırmak, bi yemek ısmarlarsın hallederiz :D

alıyorum :D yarın kaçta nerde buluşuyoruz gülüm :D

Ben 90TL'ye K&N almıştım. JSV'nin Simota'nın falan girişleri ufak. Küçük hacimler için ideal.

al kutu içi filtre K&N bak keyfine, ne işin var hortumla onu sabitlemekle? tamamen gereksiz işler bu hortum falan. ha filtrenin yerini bulunduğu yerden çok daha iyi uzakta bir yerlere alıyoruz temiz soğuk hava girişi çok daha kolaylaşacak diyorsan sustum hemen:)

tüvtürk de sonra sorun çıkıyor bilginize...en iyisi sorunsuz kutu içi

ancak cold air intake araca %10 güç sağlıyor ...buna da bence değer

Fıltre takıp sokmek dert b ıs degıl zaten,ben muayneye gıderken gırmeden once cıkarıp bagaja koymustum :)

tüvtürk de sonra sorun çıkıyor bilginize...en iyisi sorunsuz kutu içi

ancak cold air intake araca %10 güç sağlıyor ...buna da bence değer

Cemal Bey sadece hava filtre kit ile mi %10 güç sağlıyorsunuz? Yani araba 10hp kadar güç mü alacak sadece filtre ile? Yazılım ile biraz daha güç alınabildiğini biliyordum ama o da 2hp felandı benim bildiğim 1.6 8v bir arabada.Siz hiç bişe yapmadan sadece kit'i takıp %10 güçten bahsetmişsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt