Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cold Air intake kit!!

Konu, 'Arıyorum' kısmında Efe tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Efe

Efe SCW Üyesi

825
    1
    18
    adam gibi kaliteli temiz ait intake kit arıyorum 2009 kasa makyajsız 1.6 MPI leon için ankaradan olursa sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum yardım edenlere :)

2. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    JSV karbon filtre 80TL 2 tane izolasyonlu boru 40TL, Ayberk'e montajını yaptırmak, bi yemek ısmarlarsın hallederiz :D

3. Efe

Efe SCW Üyesi

825
    1
    18
    alıyorum :D yarın kaçta nerde buluşuyoruz gülüm :D

4. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    simota karbon şaşma derim ;)

5. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Ben 90TL'ye K&N almıştım. JSV'nin Simota'nın falan girişleri ufak. Küçük hacimler için ideal.

6. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    al kutu içi filtre K&N bak keyfine, ne işin var hortumla onu sabitlemekle? tamamen gereksiz işler bu hortum falan. ha filtrenin yerini bulunduğu yerden çok daha iyi uzakta bir yerlere alıyoruz temiz soğuk hava girişi çok daha kolaylaşacak diyorsan sustum hemen:)

7. cemal arslan

cemal arslan SCW Üyesi

101
    1
    18
    tüvtürk de sonra sorun çıkıyor bilginize...en iyisi sorunsuz kutu içi

ancak cold air intake araca %10 güç sağlıyor ...buna da bence değer

8. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Fıltre takıp sokmek dert b ıs degıl zaten,ben muayneye gıderken gırmeden once cıkarıp bagaja koymustum :)

9. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    79
    48
    ayberkın yapıtıgı montajıda gorduk sonradan bozup ogüne montaj yaptıranıda bılıyoruz.hahahahahahaha

10. ismaiL

ismaiL SCW Üyesi

1.150
    3
    38
    Cemal Bey sadece hava filtre kit ile mi %10 güç sağlıyorsunuz? Yani araba 10hp kadar güç mü alacak sadece filtre ile? Yazılım ile biraz daha güç alınabildiğini biliyordum ama o da 2hp felandı benim bildiğim 1.6 8v bir arabada.Siz hiç bişe yapmadan sadece kit'i takıp %10 güçten bahsetmişsiniz...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş